2019-07-31 | Wydarzenia

GS1 wyróżni najlepszych studentów WSL-u

Pod koniec lipca 2019 roku GS1 Polska uruchomiła konkurs na najlepszą pracę dyplomową. Tegoroczna edycja skierowana jest do studentów Wyższej Szkoły Logistyki, którzy za opisanie standardów GS1 w akcji mogą otrzymać nawet 4000 zł.

Obszary tematyczne prac dyplomowych:

  • Przyszłość standardów GS1 w logistyce.
  • Usprawnianie procesów biznesowych z wykorzystaniem standardów GS1,
  • Rola i wykorzystanie standardów GS1w łańcuchach dostaw/ łańcuchach wartości.
  • Rola standardów GS1 w e-handlu.

W konkursie mogą brać udział prace dyplomowe o tematyce dotyczącej standardów GS1, obronione do dnia 20 lipca danego roku akademickiego. Uczestnicy Konkursu składają prace wraz ze zgłoszeniem w Dziekanacie Wyższej Szkoły Logistyki w terminie do 31 sierpnia kończącego się roku akademickiego.

„Standardy GS1 stanowią globalny język biznesu, pozwalający komunikować się między firmami w całym łańcuchu dostaw. Wierzymy, że globalizacja przyspieszy konieczność standaryzacji i cyfryzacji procesów. Konkurs na najlepszą pracę dyplomową z zakresu wykorzystania standardów GS1 ma za zadanie przygotowanie przyszłych logistyków na digitalową rewolucję” - komentuje Marta Szymborska, Menedżer ds. PR i CSR w GS1 Polska.

„Współpraca z biznesem, a zwłaszcza z GS1, ma dla WSL charakter priorytetowy. Dzięki niej nasi studenci mają szanse poznać od strony praktycznej wyzwania stojące przed branżą i nauczyć się jak stawić im czoła. Ta trudna do przecenienia wartość procentuje później przy zdobywaniu dobrze płatnej pracy. To sprawia, że absolwenci WSL są jednymi z najlepiej przygotowanych pracowników na rynku” - mówi Piotr Gajdziński, rzecznik Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu.


Zobacz także

W marcu 2020 roku odbędą się po raz pierwszy targi IntraLog
Poczta Polska i SwipBox uruchamiają 200 automatów paczkowych
Ruszyła druga edycja konkursu Kod Innowacji
Kolejny sukces Polaka w wyścigach ciężarówek
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Ruszyła druga edycja konkursu Kod Innowacji
Wystartowała 22. edycja konkursu WIKTORIA
Wybierz innowacyjny projekt, zagłosuj w konkursie
Niedługo trzecia edycja Uniwersyteckiej Ligi Logistyków
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA