2019-07-31 | Wydarzenia

GS1 wyróżni najlepszych studentów WSL-u

Pod koniec lipca 2019 roku GS1 Polska uruchomiła konkurs na najlepszą pracę dyplomową. Tegoroczna edycja skierowana jest do studentów Wyższej Szkoły Logistyki, którzy za opisanie standardów GS1 w akcji mogą otrzymać nawet 4000 zł.

Obszary tematyczne prac dyplomowych:

  • Przyszłość standardów GS1 w logistyce.
  • Usprawnianie procesów biznesowych z wykorzystaniem standardów GS1,
  • Rola i wykorzystanie standardów GS1w łańcuchach dostaw/ łańcuchach wartości.
  • Rola standardów GS1 w e-handlu.

W konkursie mogą brać udział prace dyplomowe o tematyce dotyczącej standardów GS1, obronione do dnia 20 lipca danego roku akademickiego. Uczestnicy Konkursu składają prace wraz ze zgłoszeniem w Dziekanacie Wyższej Szkoły Logistyki w terminie do 31 sierpnia kończącego się roku akademickiego.

„Standardy GS1 stanowią globalny język biznesu, pozwalający komunikować się między firmami w całym łańcuchu dostaw. Wierzymy, że globalizacja przyspieszy konieczność standaryzacji i cyfryzacji procesów. Konkurs na najlepszą pracę dyplomową z zakresu wykorzystania standardów GS1 ma za zadanie przygotowanie przyszłych logistyków na digitalową rewolucję” - komentuje Marta Szymborska, Menedżer ds. PR i CSR w GS1 Polska.

„Współpraca z biznesem, a zwłaszcza z GS1, ma dla WSL charakter priorytetowy. Dzięki niej nasi studenci mają szanse poznać od strony praktycznej wyzwania stojące przed branżą i nauczyć się jak stawić im czoła. Ta trudna do przecenienia wartość procentuje później przy zdobywaniu dobrze płatnej pracy. To sprawia, że absolwenci WSL są jednymi z najlepiej przygotowanych pracowników na rynku” - mówi Piotr Gajdziński, rzecznik Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu.


Zobacz także

W marcu 2020 roku odbędą się po raz pierwszy targi IntraLog
Poczta Polska i SwipBox uruchamiają 200 automatów paczkowych
Ruszyła druga edycja konkursu Kod Innowacji
Kolejny sukces Polaka w wyścigach ciężarówek
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Zdecyduj, kto zdobędzie nagrodę Kod Innowacji
Ruszyła druga edycja konkursu Kod Innowacji
Wystartowała 22. edycja konkursu WIKTORIA
Wybierz innowacyjny projekt, zagłosuj w konkursie
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA