2018-08-27 | Wydarzenia

V EUROPEJSKI KONGRES LEAN MANUFACTURING

20 – 22 września 2018 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędzie się V edycja Europejskiego Kongresu Lean Manufacturing.
Kongres Lean to miejsce, w którym spotykają się prezesi, dyrektorzy, managerowie oraz wszyscy pasjonaci lean zarówno z branży produkcyjnej, jak i usługowej, a także medycznej! Swoje wystąpienia wygłoszą eksperci, którzy z sukcesem wdrażają lean management w firmach w Polsce i za granicą! Będzie to również świetna okazja do nawiązania kontaktów biznesowych oraz do dyskusji z szerszym gronem praktyków.

W tym roku wysłuchamy prelekcji na temat:

  • Digitalizacji w optymalizacji procesów: Aplikacja do stworzenia zintegrowanego zrozumienia procesu - Sven Neppessen – Business Excellence & Transformation (ES.ER) Deutsche Bahn AG
  • Praktycznego zastosowania narzędzi LEAN w pracowni lekarza patomorfologa jako odpowiedzi na bolączki nie-systemu nie-służby nie-zdrowia - Maciej Środa – Lekarz patomorfolog Prywatna Pracownia Patologii
  • Andrzej Tokarz – Manager Jednostki Produkcyjnej Spawalnia FCA Poland SA odpowie na pytanie: Jak to się dzieje, że niestandardowe auta powstają w standardowym procesie produkcyjnym?
  • Przedstawiciel SPONSORA GOLD - Jacek Paszek – CEO eDokumenty Sp. z o.o. – jak detektyw wyruszy w poszukiwaniu zaginionych minut w pracy – i opowie o case study wybranych procesów zoptymalizowanych z użyciem systemu Ready_™ Business Operating System

Gościem Specjalnym Kongresu będzie Krzysztof Wielicki – alpinista, himalaista, wspinacz światowego formatu, kierownik narodowej zimowej wyprawy na K2 2017/2018. Podczas swojego przemówienia opowie o budowaniu celów, motywowaniu członków zespołu, a także optymalizacjach, które członkowie wypraw stosują na ośmiotysięcznikach. Tego nie można przegapić!

Tegoroczna V edycja różni się od pozostałych – ponieważ przygotowaliśmy nową formułę wydarzenia. W tym roku Kongres Lean to trzy inspirujące dni:

I dzień – czyli, część plenarna wydarzenia, podczas której m.in.: będzie można wysłuchać prelekcji doświadczonych praktyków. Po każdej przemowie uczestnicy będą mieli możliwość dopytać o nurtujące szczegóły naszych ekspertów. Co więcej celem kongresu jest także nawiązywanie relacji biznesowych, dlatego umożliwiamy to i udostępniamy wszystkim uczestnikom przestrzeń, w której można poznawać nowe osoby, wymieniać się doświadczeniem i dobrymi praktykami...a może nawet nawiązywać nową współpracę?

II dzień - to study visits. W tym roku odwiedzimy:
- lidera i niedościgniony wzór Lean Management - czyli fabrykę Toyoty w Wałbrzychu
- Fiat Chrysler Automobiles  w Tychach
- Lear Corporation w Tychach
- OZAS-ESAB w Opolu
Na miejscu uczestnicy będą mieli możliwość zajrzeć w każdy zakamarek fabryki i podejrzeć jak Lean stosuje się u najlepszych!

III dzień – to warsztaty z symulacją produkcyjną. Podczas nich uczestnicy poznają m.in.: zasady szczupłego zarządzania, narzędzia stosowane w Lean Manufacturing, a także mierniki efektywności procesów.

Agenda programu oraz wszystkie szczegóły dostępne są na www.kongreslean.pl

Co trzeba zrobić, aby dołączyć do wydarzenia?
Wystarczy wejść na stronę www.kongreslean.pl w zakładkę rejestracja i wypełnić formularz zgłoszeniowy!

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczny.com - KLIKNIJ


Zobacz także

Polskie miasta przygotowują się do nowej rzeczywistości
LOGIKA, GŁOS I WIZJA – ekosystem nowoczesnego magazynu
Najnowszy, czwarty w tym roku numer czasopisma Magazynowanie i Dystrybucja już dostępny! Przeczytaj wybrane artykuły!
Jak wdrożyć innowacje - VI Forum Nowoczesnej Produkcji
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Odpowiednie podejście do wymagań klienta jest bardzo ważne
CMMS – planowanie konserwacji maszyn w realizacji koncepcji Kaizen
Jak odchudzić stanowisko pracy i jakie korzyści to przyniesie?
„Ćwicz się w LEAN” -VII edycja eventu Innovations for Logistics Industry
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA