Przejdź do artykułu
2024-04-10 | Głos z rynku

Wygraj 3000 zł w Cloudflight Coding Contest!

Programowanie to Twoja pasja lub zawód? Spróbuj sił w wiosennej edycji jednego z najbardziej znanych międzynarodowych konkursów kodowania. Rywalizacja w połowie kwietnia w Poznaniu. Zapisy jeszcze trwają.
Wygraj 3000 zł w Cloudflight Coding Contest! (Żródło: AdobeStock)

Dwa razy w roku, wiosną i jesienią, developerzy z 40 krajów mogą sprawdzić swoje umiejętności w zespołowej lub indywidualnej rozgrywce w ramach Cloudflight Coding Contest. Wygrywają ci, którzy w najkrótszym czasie wykonają zadanie konkursowe. Jest ono tajemnicą i dopiero w dniu wydarzenia uczestnicy dowiadują się, czego dotyczy oraz jakie umiejętności muszą wykorzystać, by je rozwiązać. Organizatorzy lubią zaskoczyć – w poprzednich edycjach uczestnicy m.in. programowali łazika marsjańskiego i kontrolowali flotę dronów dostawczych.

Cloudflight Coding Contest w Poznaniu

Najbliższa, 39. edycja konkursu odbędzie się 19 kwietnia. Na całym świecie weźmie w niej udział ok. 4 tys. programistów. Uczestnicy z Polski spotkają się w Poznańskim Parku Technologiczno-Przemysłowym przy ul. Za Bramą 1. Po raz kolejny gospodarzem Cloudflight Coding Contest jest GLS Poland, jedna z największych firm kurierskich w Polsce, która aktywnie wspiera innowacje i rozwój rozwiązań cyfrowych wspierających logistykę dostarczania paczek i pracy kurierów.

Wydarzenie jest doskonałą okazją do zaprezentowania swoich umiejętności programistycznych i spotkania z ludźmi o takich samych zainteresowaniach. Warto też powalczyć o nagrodę pieniężną. Cloudflight Coding Contest ma dużą renomę w środowisku programistów, a informację o udziale w nim można zamieścić w CV – mówi Przemysław Gruszczyński, dyrektor IT w GLS Poland.

Cloudflight Coding Contest w Poznaniu odbędzie się w kategorii rywalizacji Classic, czyli dla wszystkich poziomów umiejętności programistycznych. W konkursie, poza indywidualnym uczestnictwem, mogą startować zespoły składające się z maksymalnie trzech osób. Programiści będą mieli cztery godziny na rozwiązanie zadania. Rozgrywka rozpocznie się o godzinie 15.00. Wyniki zostaną podane tego samego dnia. Na godzinę 19.15 zaplanowano ceremonię wręczenia nagród.

Zapisy i nagrody

Wciąż można się zgłaszać. Formularz zapisu jest dostępny na stronie internetowej Koduj z GLS Poland. Udział jest bezpłatny. Jak przekonują organizatorzy, warto się sprawdzić i zdobyć nowe umiejętności niezależnie poziomu kodowania.

Co można wygrać? Zwycięzca wróci do domu z czekiem na 3 tys. zł. Za zajęcie drugiego i trzeciego miejsca można zdobyć kolejno 2 tys. zł i 1 tys. zł. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat potwierdzający jego uczestnictwo w rywalizacji.

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczny.com - KLIKNIJ


Zobacz także

targi MODERNLOG 2024 już w czerwcu na MTP
WMS w dzisiejszych magazynach jest jak abecadło pozwalające logistykom czytać?
Już 17 kwietnia kolejny webinar firmy Sente!
Nowy model kooperacji DHL eCommerce i sklepów Żabka
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

DHL otwiera zeroemisyjny obiekt w Teresinie
Dachser rozwija logistykę żywności
targi MODERNLOG 2024 już w czerwcu na MTP
Rośnie zapotrzebowanie na dostawy Out of Home

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów