Przejdź do artykułu
2023-11-23 | Głos z rynku

Movu otrzymuje nagrodę „Supply Chain Excellence Awards 2023”

Movu otrzymuje prestiżową nagrodę „Supply Chain Excellence Awards 2023” (Nagroda za perfekcyjny doskonały łańcuch dostaw) za rewolucyjne wykorzystanie robotyki w magazynowaniu.

Movu Robotics, jeden z liderów w branży dostawców automatyki magazynowej i robotyki, z dumą ogłasza, że otrzymał nagrodę „The Best Use of Robotics” (Najlepsze wykorzystanie robotyki) w konkursie „Supply Chain Excellence Awards 2023”. Nagrody, uznawane za złoty standard najlepszych praktyk w zarządzaniu łańcuchem dostaw, są przyznawane organizacjom, które są przykładem doskonałości i innowacyjności w tej dziedzinie. W tym roku, przy prawie 300 zgłoszeniach od ponad 150 unikalnych firm, w konkursie wzięło udział więcej uczestników niż kiedykolwiek przedtem. To wyróżnienie wręczone podczas prestiżowej ceremonii wręczenia nagród, która odbyła się 9 listopada w Londynie, oznacza wybitny wkład Movu w innowacyjność i doskonałość łańcucha dostaw. Osiągnięcie firmy Movu podkreśla jej zaangażowanie w przesuwanie granic w zakresie automatyki i robotyki magazynowej.

Wybitne jury złożone z ekspertów z branży logistycznej o międzynarodowej sławie nagrodziło Movu za przełomowy projekt dla klienta Dematra, pionierskiej firmy świadczącej usługi logistyczne. Ten wizjonerski projekt, będący przykładem szczytowych osiągnięć technologii zautomatyzowanego magazynowania, ukazuje zaangażowanie w nowe definiowanie przyszłego magazynowania i dystrybucji. W samym sercu projektu znajduje się imponujący, 46-metrowy stow Silo to rewolucyjny, w pełni zautomatyzowany magazyn wysokiego składowania. Ten cud technologii jest w stanie bez wysiłku pomieścić prawie 80 000 palet i może obsłużyć imponujące 12 000 ruchów palet w ciągu 24 godzin – to międzynarodowa premiera w dziedzinie automatyzacji magazynów. Kluczem do sukcesu projektu są wózki transportowe Movu atlas, samozasilające nośniki palet 2D, genialnie zaprojektowane do optymalnego przemieszczania i organizacji palet. Współpracują one płynnie ze specjalnie zaprojektowanym systemem regałów przesuwnych i lokalnym systemem sterowania (STC).

Jos De Vuyst, dyrektor generalny stow Group, wyraził dumę z tego osiągnięcia, stwierdzając – Jesteśmy naprawdę zaszczyceni otrzymaniem nagrody Supply Chain Excellence Awards 2023. Nasza współpraca z Dematra i wspólne wysiłki zespołów stow i Movu zaowocowały bardzo udanym projektem, który nie tylko ukazuje przyszłość w zakresie magazynowania, ale także wynosi go na niespotykane dotąd wyżyny. Projekt Dematra jest przykładem wizji Movu polegającej na modernizacji magazynów na całym świecie, którą umożliwia łatwiejsza automatyzacja, przesuwając granice tego, co jest osiągalne w świecie magazynowania.

CSO Movu Robotics Noe Van Bergen and CEO Movu Robotics Stefan Pieters

Movu pozostaje liderem innowacji, angażując się w przekształcanie krajobrazu magazynów dzięki dostępnej i łatwiejszej automatyzacji, poprzez którą wyznacza nowe standardy automatyzacji i robotyki.


Zobacz także

Complex SAD pierwszym najemcą nowego magazynu 7R
Rusak Business Services wyjaśnia prawo składów celnych
Tork finalistą XVII edycji projektu Superbrands
Ekologiczna strategia dewelopera 7R
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Platforma 3DEXPERIENCE i robot OMRON na pokazach w Hanowerze
DHL otwiera nowe centrum logistyczne w Poznaniu
DKV Mobility Poland jurorem konkursu Liderzy Jakości
Prologis po raz drugi Diamentem Forbes

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów