Przejdź do artykułu
2022-12-06 | Głos z rynku

Zmiany w Continental Opony Polska

Anna Burakowska objęła funkcję dyrektor generalnej Continental Opony Polska. Na stanowisku zastąpiła Constantina Batscha, który od czerwca tego roku łączył obowiązki dyrektora sprzedaży rynków Europy Północnej oraz dyrektora generalnego w Polsce.

Anna Burakowska ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej i obszarze zarządzania flotą. Swój staż zawodowy zdobywała w firmach takich jak Avis, Arval i Business Lease, gdzie sprawowała wiele funkcji związanych z obsługą klienta, zakupami, sprzedażą i marketingiem. Przed dołączeniem do zespołu Continental, Anna Burakowska przez blisko 5 lat związana była z Toyota Central Europe, gdzie wdrażała usługi mobilne pod marką Kinto w Polsce i Europie Centralnej.

– Cieszę się, że na mojej zawodowej drodze pojawiło się nowe wyzwanie. Choć branża automotive jest mi bliska, pierwszy raz będę miała okazję pracować w sektorze oponiarskim, stanowiącym jeden z podstawowych elementów niezbędnych do funkcjonowania motoryzacji. Continental zajmuje wysoką pozycję na polskim rynku i wraz z całym zespołem będę podejmować działania mające na celu dalszy rozwój produktów i usług firmy – mówi Anna Burakowska.

Nowa dyrektor generalna będzie kierować strukturami firmy w Polsce oraz zarządzać rynkami eksportowymi.

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczny.com - KLIKNIJ


Zobacz także

Coca-Cola kupiła 30 e-ciężarówek Renault Trucks
KUKA znów zintegrowała polski przemysł
Kupuj części zamienne taniej o 6% na KUKA Marketplace
Ellina Lolis prezesem zarządu Girteka w Polsce
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów