Przejdź do artykułu
2022-08-04 | Głos z rynku

Rocznica notowania GXO na nowojorskiej giełdzie

GXO Logistics, Inc. (NYSE: GXO), Malcolm Wilson, Dyrektor Generalny GXO, wraz z członkami zarządu i przedstawicielami GXO, uruchomi dzwonek otwierający na nowojorskiej giełdzie we wtorek 2 sierpnia 2022 roku, aby uczcić pierwszą rocznicę notowania firmy jako samodzielnej spółki. GXO jest największym na świecie dostawcą usług logistyki kontraktowej i niedawno dołączył do listy Fortune 500.

– Jestem niezmiernie dumny ze 120 tys. członków zespołu GXO na całym świecie, którzy sprawili, że nasz pierwszy rok okazał się tak ogromnym sukcesem – powiedział Malcolm Wilson, Dyrektor Generalny GXO. – Jako GXO staliśmy się liderem logistyki skupionym na zapewnianiu ciągłego wzrostu i budowaniu wartości dla wszystkich naszych interesariuszy. Będąc liderem w dziedzinie usług i rozwiązań magazynowych, chcemy doskonalić ofertę dla naszych klientów, partnerów biznesowych, stawać się coraz bardziej atrakcyjnym pracodawcą i przyjazną dla środowiska firma.

W pierwszym roku funkcjonowania jako niezależna spółka, zostaliśmy liderem w zakresie ESG w naszej branży, otrzymując ocenę "AA" od MSCI, co stawia nas na pierwszym miejscu wśród innych firm; opublikowaliśmy nasz pierwszy raport ESG i otrzymaliśmy wyrazy uznania za programy zatrudnienia i integracji dla weteranów i osób niepełnosprawnych. Zostaliśmy również wybrani "Dostawcą Roku w zakresie Wsparcia i Usług" przez lidera branży lotniczej i kosmicznej, firmę Boeing.

GXO ogłosi wyniki finansowe za drugi kwartał po zamknięciu giełdy we wtorek, 2 sierpnia 2022 roku oraz opublikuje je na stronie investors.gxo.com.

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczny.com - KLIKNIJ


Zobacz także

Raben Transport kupiło 115 Mercedesów Actros
Ekologiczny napęd zawitał do floty Dachser
Hegelmann inwestuje w ekologiczną flotę
Nowa aplikacja z rodziny CATIA skróci czas produkcji pojazdów
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Roboty GRS w systemie sortowania 3D
GXO uruchamia program "Akademia Kariery"
GXO rozwija zaawansowane rozwiązania z RAD
GXO przedłuża współpracę z wieloletnim klientem

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów