Przejdź do artykułu
2021-04-08 | Głos z rynku

Nowy Dyrektor w szeregach Nuvalu Polska

Do zespołu Nuvalu Polska w ostatnich dniach dołączył Tomasz Rąba. Obejmie on stanowisko Head of Industrial & Logistics i zajmie się dalszym rozwojem firmy w obszarze rynku nieruchomości magazynowych, logistycznych i przemysłowych.
- Rynek magazynowy w Polsce niezwykle dynamicznie się rozwija i ma bardzo stabilne podstawy. Mamy za sobą kolejny rekordowy rok. To jedna z niewielu branż, która w niełatwym 2020 r. odnotowała wzrosty. Jesteśmy w niej obecni od lat i cieszymy się, że do naszego zespołu dołączył Tomasz – dzięki temu wzmocnieniu rozwój działu zyska nową dynamikę – Łukasz Wasilewski, Partner w Nuvalu.

- Siłą Nuvalu jest najwyższa jakość świadczonych usług i doskonała znajomość realiów lokalnego rynku. Wykorzystamy te atuty, by wspierać naszych klientów w podejmowaniu trafnych decyzji biznesowych. Będziemy stale doskonalić nasze usługi, by spełnić pełne spektrum oczekiwań naszych partnerów. Cieszę się, że mogę mieć wkład w rozwój Nuvalu w tym obszarze – Tomasz Rąba, Director, Head of Industrial & Logistics.

Tomasz Rąba jest związany z branżą nieruchomości komercyjnych od 12 lat. Reprezentował zarówno deweloperów, jak i najemców. Był odpowiedzialny m.in. za stworzenie zespołu leasing managerów i zarządzanie nim. Zrealizował transakcje o łącznym wolumenie przekraczającym 200 tys. m2. w sektorze nieruchomości logistycznych, produkcyjnych i handlowych. Doskonale zna specyfikę branży logistycznej dzięki doświadczeniu zdobytemu m.in. w DHL Global Forwarding. Prywatnie jest zapalonym sportowcem i hodowcą psów.


Zobacz także

Boekestijn Transport kupiło 150 nowych ciągników
Inwestycje IT w przedsiębiorstwach przemysłowych
Transport po zmroku w zgodzie z przepisami
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA