2019-05-22 | Głos z rynku

Szybkie i proste zamawianie kuriera

Zawsze przed nadaniem paczki zastanawiamy się nad wyborem odpowiedniej firmy kurierskiej. Przeszukujemy fora, strony internetowe przewoźników, a także poznajmy wszelkie opcje dodatkowe umieszczone w zakładach każdej firmy spedycyjnej. To zadanie trudne i bardzo czasochłonne, szczególnie dla osób wysyłających niewiele paczek miesięcznie. Na szczęście samodzielne poszukiwania można zastąpić sprawdzeniem wyspecjalizowanej strony, która łączy oferty wszystkich firm spedycyjnych.
Tego typu pośrednictwo w wyborze konkretnego usługodawcy jest nieocenione i to zarówno w przypadku wysyłania niewielkiej liczby paczek, jak i przy dużych zamówieniach. Dlaczego? Tego dowiesz się z poniższego tekstu!

Dlaczego warto korzystać ze strony łączącej wszystkie oferty?

Największą zaletą korzystania ze stron tego typu jest szybkość składania zamówienia i łatwość tego procesu. Wszystkie kroki stawiane na danym portalu dokładnie monitoruje system informatyczny. Portale skupiające usługi większości firm spedycyjnych są różne, lecz najciekawszym i zarazem najprężniej rozwijanym jest serwis epaka.pl.

Serwis epaka.pl służy klientom już od wielu lat i stale poszerza swoje portfolio o kolejne firmy spedycyjne oraz usługi. Rozwój marki spowodował, że w całej Polsce znajdziemy ponad 200 stacjonarnych placówek. Na uwagę zasługują tutaj kwestie najistotniejsze z punktu widzenia klienta. Po pierwsze - oferta. W epaka.pl dostępne są jedynie wyselekcjonowane firmy spedycyjne, które cieszą się najlepszą opinią i najlepszymi warunkami współpracy między innymi dla Zlecającego i Odbiorcy. Wśród firm warto wymienić takie jak DPD, DHL, UPS, K-EX, FedEx, Paczkomaty InPost, Geis, GLS, Paczka w ruchu, Meest, Poczta Polska, Paczka48, Świat Przesyłek czy też Erontrans. Okazuje się zatem, że ilość firm kurierskich współpracujących z epaka.pl jest imponująca, a to przekłada się na jakość oferowanych usług.

Czym wyróżnia się serwis epaka.pl?

Tuż po otwarciu strony głównej naszym oczom ukazuje się przyjazny interfejs bazujący na delikatnych kolorach, które nie męczą wzroku. Dobrze wyeksponowane pole główne znajduje się w połowie wysokości strony domowej i tym samym rzuca się w oczy zaraz po wejściu na stronę. W rzeczonym polu wpisujemy wstępne dane paczki, takie jak rodzaj opakowania czy jego wymiary oraz waga i - co najważniejsze - miejsce nadania oraz miejsce docelowe.

Po wypełnieniu tych danych system informatyczny automatycznie pokaże “Ofertę dla Ciebie”, czyli pole, w którym znajdują się konkretne oferty przewozu danej paczki przez kilku wiodących przewoźników. Wystarczy kliknąć w jedną z interesujących nas ofert, później wcisnąć przycisk z napisem “Wyślij”, co przeniesie nas do kolejnego kroku, w którym możemy wybrać usługi dodatkowe oraz uzupełnić inne uwagi, a także wpisać szczegółowe dane odbiorcy i nadawcy.

Zaufaj profesjonalistom z branży kurierskiej

Portal epaka.pl powstał na bazie najnowszych systemów teleinformatycznych, który słynie z dbałości o dane użytkowników oraz wpisywane hasła. Strona jest bowiem chroniona przez niezbędne certyfikaty o wysokim poziomie szyfrowania. Nie trać zatem czasu na porównywanie ofert konkurencyjnych firm kurierskich. Skorzystaj z wygodnej i prostej w użyciu platformy, która zrobi to za Ciebie. Dzięki temu szybko i łatwo znajdziesz idealną ofertę dla siebie, która będzie gwarantowała Ci optymalną cenę oraz czas dostarczenia przesyłki.

Artykuł sponsorowany


Zobacz także

Firmy transportowe wiedzą, że czeka je trudny czas
Pierwszy na świecie zegar z pojazdów Scania
Dachser chce zmniejszyć emisje CO2 o 9,6 tys. ton rocznie
AsstrA postanowiła otworzyć nowy dział transportowy
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Które firmy kurierskie najbardziej odpowiadają klientom?
Raport za 2018 dot. logistyki w sklepach internetowych
Szczyt paczkowy, to również szczyt stresu
W zeszłym roku dostarczano 30 paczek na sekundę
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA