2018-06-02 | Głos z rynku

Biegi przełajowe w Czeladzi z Hellmannem

29 kwietnia 2018 roku odbył się w Czeladzi Ogólnopolski Bieg Przełajowy, gdzie swoją lokalizację ma również jeden z oddziałów Hellmann Worldwide Logistics Polska.
Biegi przełajowe w Czeladzi z Hellmannem (Żródło: HWL)

Biegi o Paterę Dziennika Zachodniego organizowane są od 1987 roku. Tegoroczna edycja liczyła 6 biegów które odbyły się w takich miastach jak: Będzin, Czeladź, Katowice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska oraz Chorzów.

W Czeladzi na starcie w biegach przełajowych stanęło 220 uczestników. Imprezą towarzyszącą wydarzenia był marsz Nordic Walking.

Biegi odbyły się w 10 kategoriach wiekowych, natomiast Nordic Walking w 6 kategoriach. Pierwszych czterech zawodników w każdej grupie otrzymało puchary, statuetki, medale, upominki i dyplomy. Dodatkowo wsród uczestników rozlosowano 30 upominków.

Zwycięzców dekorowali: Burmistrz Miasta Czeladź - Zbigniew Szaleniec, Dyrektor MOSiR Czeladź Henryk Michalski, Prezes MOSiR TKKF Saturn Czeladź - Waldemar Bereszko.

W klasyfikacji zespołowej na ostatnim podium stanął AZS-AWF Katowice, drugie miejsce przypadło dla Zawisza Stara Kuźnia, natomiast na najwyższym stopniu podium i z największą ilością punktów stanęli MOSiR TKKF Saturn Czeladź.


Zobacz także

„Ćwicz się w LEAN” -VII edycja eventu Innovations for Logistics Industry
Paczka z automatu samoobsługowego
Jakie towary przewozimy koleją?
ABB dostawcą rozwiązań dla polskiej gospodarki
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

GEFCO podsumowuje działania CSR w Polsce
Hellmann rozszerza swoją działalność w województwie zachodniopomorskim
Firma odpowiedzialna społecznie zapomina o potencjalnych korzyściach
Innowacyjne podejście do CSR zaproponowane przez WIŚNIOWSKI
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA