2016-04-14 | Głos z rynku

Nieruchomość MAN na sprzedaż

Firma CBRE została wybrana do przeprowadzenia procesu sprzedaży nieruchomości przemysłowej należącej do firmy MAN BUS, zlokalizowanej w Tarnowie Podgórnym pod Poznaniem (województwo wielkopolskie). Nowego właściciela fabryki poszuka dział Powierzchni Magazynowych i Przemysłowych CBRE.
Firma doradcza CBRE zajmie się sprzedażą nieruchomości przemysłowej należącej do firmy MAN BUS. Firma doradcza CBRE zajmie się sprzedażą nieruchomości przemysłowej należącej do firmy MAN BUS.
Nieruchomość należąca do firmy MAN BUS, zlokalizowana jest w bliskiej odległości od drogi ekspresowej S11, która łączy się bezpośrednio z autostradą A2. Lokalizacja przy jednej z głównych dróg w kraju sprawia, że nieruchomość jest doskonale skomunikowana z całą Polską. „Dotychczas fabryka była wykorzystywana do produkcji i montażu nowoczesnych autobusów. Dział Powierzchni Magazynowych i Przemysłowych firmy CBRE poszukuje nowego właściciela obiektu, który doceni nie tylko lokalizację fabryki, lecz również wykorzysta istniejącą infrastrukturę budynku oraz możliwość potencjalnej ekspansji, która jest oferowana w obrębie nieruchomości.” – powiedział Michał Żelazek, Starszy Negocjator w dziale Powierzchni Magazynowych i Przemysłowych, CBRE „Obecny właściciel, lokalne władze jak i CBRE liczą na pozyskanie inwestora, który stworzy nowe miejsca pracy zarówno dla osób z regionu jak i okolic.” – dodał Michał Żelazek.
Wraz z początkiem roku MAN BUS rozpoczął proces przenoszenia fabryki do Starachowic. Finalnie proces powinien zakończyć się w ostatnim kwartale 2016 roku. Nieruchomość oferuje 30,970 mkw. powierzchni użytkowej. Dodatkowym atutem nieruchomości jest możliwość dalszej ekspansji zarówno na terenie należącym do MAN.
Cały teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i ma przeznaczenie produkcyjne i magazynowe. Doskonale zaplanowana fabryka posiada mnóstwo miejsc parkingowych wraz z wewnętrznym układem komunikacyjnym a obszerne tereny zielone tworzą przyjazne środowisko pracy.

Firma MAN Truck & Bus w Polsce zajmuje się produkcją samochodów o dopuszczalnej masie całkowitej od 7,5 do 44 ton, autobusów, autokarów oraz silników wysokoprężnych.

Zobacz także

Adam Baker najlepszym mechanikiem DAF w Europie.
Biuro Inwestycji Kapitałowych S.A. i Belancor podjęli decyzję o zawieszeniu Oferty Publicznej.
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Nowoczesne rozwiązania poprawiają funkcjonowanie miasta
Za niedostosowanie się do regulacji SENT grożą duże kary
20 000 MAN TGE opuścił linię produkcyjną fabryki we Wrześni
Jaki wpływ może mieć digitalizacja na redukcje emisji CO2
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA