Przejdź do artykułu
2023-08-14 | W magazynie

Szyte na miarę*

HOLLER to wysokiej jakości aluminiowe bramy i ogrodzenia produkowane od 1992 roku. Wyróżnia je estetyczny design, najnowocześniejsza technologia i maksymalne bezpieczeństwo we wszystkich obszarach użytkowania. Ale nie tylko…

Systemy bram i ogrodzeń HOLLER to szyte na miarę rozwiązania dla przemysłu, logistyki, wojska, banków, instytucji rządowych czy lotnisk. Choć produkcja odbywa się w rodzinnym przedsiębiorstwie zlokalizowanym w Leitring na południu Austrii, to firma posiada sieć dystrybutorów oraz serwisantów działających w całej Europie. Doskonale funkcjonujący mechanizm biznesowy nie byłby możliwy bez pracy zespołowej poszczególnych działów, które wzajemnie się wspierają wykorzystując efekt synergii. Najważniejszą zasadą jest zrównoważony rozwój w oparciu o nowoczesna technologię. Dzięki temu każdy projekt jest prowadzony całościowo. Począwszy od doradztwa, poprzez planowanie i uzgodnienie szczegółów technicznych, aż po do dostawy. Wsparcie udzielane jest także po wdrożeniu, zapewniając obszerny zakres usług. 

Kompleksowość w pakiecie

Oferta HOLLER jest bardzo szeroka. Obejmuje przede wszystkim:

Niezaprzeczalną zaletą firmy jest dopasowanie się do indywidualnych wymagań każdego klienta. I to nie tylko w zakresie typu bram, wymiarów czy kolorystyki, ale też wyposażenia dodatkowego oraz specjalnych życzeń dotyczących personalizacji. I to właśnie ta ostatnia propozycja cieszy się obecnie coraz większą popularnością.

Jedyna w swoim rodzaju

Czy brama może być wizytówką firmy? Ależ oczywiście! Przecież pierwsze wrażenie robi się tylko raz i to od razu na wejściu. Wiedząc o tym HOLLER przygotował wyjątkową na polskim rynku ofertę, z której skorzystało już szereg podmiotów. Są to bramy przesuwne, teleskopowe, harmonijkowe i skrzydłowe z indywidualnym sznytem. Możliwości w tym zakresie jest kilka.

Przykładem może być realizacja dla Heuberger Campus. Wyzwanie było tym większe, że aluminiowa brama przesuwna z logo wykonanym laserem była przeznaczona dla austriackiej akademii o profilu politechnicznym, która kształci inżynierów. To osoby, które już od wjazdu potrafią docenić wysoką jakość, a brama HOLLER takową reprezentuje.

HOLLER3

Aluminiowa brama przesuwna z logo wykonanym laserem dla Heuberger Campus

Wszystkie zalety tej opcji najlepiej widać patrząc na aluminiową bramę teleskopową wykonaną dla Unilever Polska czy fabryki lodów Algida w Baninie. Posiada ona pasek LED, który pełni nie tylko funkcje ostrzegawczą. Wyznacza też obszar wjazdu i kierunkuje we właściwą stronę na wzór świateł naprowadzających na lotnisku. Widoczny z daleka pasek LED pomaga również kierowcy. Znajdując się w pobliżu bramy wie on, gdzie jest wjazd a w przypadku gdy brama jest zamknięta nie uszkodzi jej.

1

Aluminiowa brama teleskopowa z paskiem LED dla Unilever Polska czy fabryki lodów Algida w Baninie.

  • Brama z laserowo wykonanym logo i podświetleniem panelem LED

Za sprawa takiego wjazdu wejście na stadion austriackiego klubu piłkarskiego SV Flavia Solva jest doprawdy spektakularne. Aluminiowa brama przesuwna z wypełnieniem pełną blachą oraz z logo klubu wykonanym laserem posiada podświetlenie panelem LED i robi wrażenie na każdym kibicu.

4

Aluminiowa brama przesuwna z wypełnieniem pełną blachą oraz z logo klubu SV Flavia Solva wykonanym laserem z podświetlenie panelem LED

  • Brama z dowolnymi elementami, które identyfikują się z firmą

Tutaj ogranicza nas jedynie wyobraźnia. Możliwe jest wykorzystanie wypełnienia profilami aluminiowymi, blachą aluminiową gładką, blachą aluminiową perforowaną, szkłem VSG, płytami fasadowymi Dibond / Alucobond lub każdym innym, które jest realnie do zastosowania. Przykładem może być brama aluminiowa przesuwna dla firmy RIKA wypełniona blachą perforowaną z naklejonym logo firmy.

HOLLER2

Brama aluminiowa przesuwna dla firmy RIKA wypełniona blachą perforowaną z naklejonym logo firmy.

Wyjątkowość

Mariaż personalizacji, unikalnych systemów aluminiowych i połączeń spawanych, skręcanych oraz klejonych wraz z najwyższa jakością wykonania pozwalają osiągnąć to, co dziś jest bezcenne – wyróżnienie się. Produkty HOLLER to dokładnie przetestowane i sprawdzone dzieła sztuki w zakresie budowy bram. Każdy może je mieć u siebie – wystarczy się skontaktować.

bc235e3b996fb45b401bdb50827df5a7 S

 

 

HOLLER Polska
ul. Szarych Szeregów 2
33-190 Tarnów
info@holler.pl
Tel. +48 733 791 167

*Artykuł sponsorowany


Zobacz także

Zrównoważone i nowoczesne bramy i doki magazynowe
Craemer: dostawca palet z tworzywa sztucznego do poolingu
Szybkie i wygodne transakcje na stacjach paliwowych
Efektywne wykorzystanie powierzchni w magazynie może przynieść szereg korzyści
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów