Przejdź do artykułu
2016-06-21 | Z ładunkiem w drodze

GO! Life Science - biomedyczna usługa kurierska

Produkt GO! Life Science przeznaczony jest dla firm, które zajmują się biotechnologiami, badaniami i rozwojem leków oraz innymi dziedzinami w obrębie nauk przyrodniczych. Zaletą tego unikalnego produktu jest to, że klienci nie muszą się troszczyć o materiały opakowaniowe, suchy lód a także odpowiednie zabezpieczenie pojazdu, gdyż GO! zapewnia kompleksową obsługę przesyłki, począwszy od odpowiedniego zapakowania a po dostawę do miejsca destynacji.
GO! Life Science - biomedyczna usługa kurierska (Żródło: GO! Express&Logisitcs)

GO! Dry Ice jest dedykowana do transportu zamrożonych towarów (temperatura może być utrzymana w zakresie od -78 do -4 ° C). Zaletą tego unikalnego produktu jest to, że klienci nie muszą się martwić o materiały opakowaniowe, suchy lód a także odpowiednie zabezpieczenie pojazdu.

Firmy farmaceutyczne na pewno zainteresują się usługami GO! Cold Pack oraz GO! Ambient, która są dedykowane do transportu produktów w temperaturze 2-8 ° C (GO! Cold Pack) bądź 15-25 ° C (GO! Ambient). Specjalny system izotermicznych opakowań zapewnia zachowanie pożądanego zakresu temperatury do 120 godzin. Tego typu przewóz jest bardzo opłacalny dla klienta, gdyż przewożąc przesyłkę jako schłodzoną  nie musi ponosić dodatkowych kosztów za wynajmowanie transportu chłodniczego. Kolejną zaletą pojemników proponowanych przez GO! Express jest także ich jednorazowość, co pozwala na znaczne obniżenie kosztów dostawy.

Warto zauważyć, że ogólnoświatowa sieć GO! Express może się pochwalić bogatym doświadczeniem związanym z transportem przesyłek mrożonych i chłodzonych dla wielu przedsiębiorstw, laboratoriów badawczych i ośrodków badawczych w dziedzinie Life Science, a co za tym idzie jest w stanie zaoferować kompleksowe rozwiązania logistyczne.


Zobacz także

Linie Emirates wprowadzają flagowy samolot Airbus A380 na trasie do Moskwy.
Wybór właściwej opony ciężarowej umożliwia natychmiastowe zredukowanie emisji dwutlenku węgla.
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Epaka pomaga znaleźć najtańszego kuriera
Które firmy kurierskie najbardziej odpowiadają klientom?
Wszystkie oferty firm spedycyjnych w jednym miejscu
Raport za 2018 dot. logistyki w sklepach internetowych
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA