Przejdź do artykułu
2023-11-16 | Nowości dla TSL

Tork wprowadza na rynek nowy system odświeżaczy powietrza

Utrzymuje stałą świeżość w łazienkach. Zaprojektowany z myślą o łatwej obsłudze, aby zapewnić doskonałe wrażenia podczas wizyty w łazience.

Jak utrzymać świeżość powietrza

Najwięcej skarg dotyczy toalet, co stanowi ponad 45% wszystkich zażaleń trafiających do zarządców obiektów[1]. Z ostatnich badań marki Tork wynika, że 67% pracowników narzeka bardziej na stan łazienek niż innych części biura[2]. Zatem sprawne zarządzanie i utrzymanie łazienek w czystości staje się kwestią kluczową.

Nieprzyjemny zapach w toaletach negatywnie wpływa na reputację firmy. Wiele tradycyjnych odświeżaczy powietrza nie jest skutecznych, a ich działanie jest krótkotrwałe. Umieszczane wysoko na ścianie w celu uzyskania lepszego efektu rozpylania w pomieszczeniu, są trudne w obsłudze dla personelu.

Przy opracowywaniu nowych produktów zawsze stawiamy się na miejscu naszych klientów. Wyniki przeprowadzonego badania pozwoliły określić trudności użytkowników i personelu sprzątającego napotykane podczas używania tradycyjnych odświeżaczy powietrza. Kluczowe okazało się znalezienie rozwiązania, które pozwoli zapewnić równomiernie i stale utrzymujący się zapach w pomieszczeniu, a jednocześnie będzie łatwe w obsłudze – mówi Meta Grundén z Essity.

Nowy odświeżacz powietrza, który równomiernie i nieprzerwanie rozprowadza zapach

Tork wprowadził na rynek nowy system, który znacznie ułatwia utrzymanie stałej świeżości toalet. Wykorzystuje on zaawansowaną technologię bez propelentów, która umożliwia neutralizowanie zapachów w sposób ciągły i z jednakową intensywnością. Badania pokazują, że klienci wybierając produkty do pielęgnacji powietrza biorą pod uwagę przede wszystkim „długotrwałą skuteczność”[3]. Tork odświeżacz powietrza Constant jest dostępny w kilku wariantach zapachowych i zapewnia skuteczne działanie do 90 dni, bez konieczności wymiany wkładu. Eliminuje nieprzyjemne zapachy, zapewniając świeżość i pozytywne wrażenia podczas wizyty w toalecie, co jednocześnie pomaga uniknąć skarg dotyczących łazienek.

System łatwy w obsłudze i uzupełnianiu

71% personelu sprzątającego twierdzi, że łatwiejsza obsługa dozowników pozwoliłaby zaoszczędzić czas na wykonywanie innych zadań[2]. Tork dozownik odświeżacza powietrza Constant posiada certyfikat „Easy-to-use” potwierdzając jego sprawne uzupełnianie[4]. Możliwość zamontowania na dowolnej wysokości umożliwia jego łatwą obsługę, a wymiana wkładów i baterii może odbywać się podczas regularnego sprzątania.

Dozowniki połączone z IoT

Tork Vison Sprzątanie łączy wszystkie dozowniki wykorzystując Internet Rzeczy. Dzięki wiodącemu na świecie rozwiązaniu, które uwzględnia dane w czasie rzeczywistym, personel sprzątający dokładnie wie, kiedy i gdzie należy uzupełnić dozowniki. Pomaga to utrzymać stałą świeżość w łazienkach, bez zbędnych kontroli.

Z pomocą Tork, łatwiejsze staje się zapewnienie doskonałych wrażeń gościom oraz inteligentne i zrównoważone zarządzanie higieną w firmie.

Więcej informacji: tutaj.

[1] Statista: średnia w latach 2017–2021, 185 respondentów z Ameryki Północnej, wykonawcy usług budowlanych i dostawcy usług sprzątania w celach komercyjnych
[2] 2022 Behaviorally – Jakościowe i ilościowe badanie segmentu biurowego z udziałem ponad 600 respondentów w Ameryce Północnej i Europie
[3] Marzec 2023 B2B International, Quantitative Market Research
[4] Certyfikowany przez Szwedzkie Stowarzyszenie Reumatologiczne, przetestowany zgodnie z The Design for All, opublikowanym w szwedzkim czasopiśmie Design Research Journal, 2011


Zobacz także

Zebra ogłasza wyniki 16th Annual Global Shopper Study
Konferencja Executive Innovation Forum startuje 29.11!
Znamy zwycięzców Kodu Innowacji GS1 Polska
Rusak Business Services wyjaśnia prawo składów celnych
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Nowości w ofercie PROFIX idealne na nocną zmianę!
Movu Robotics ogłasza wprowadzenie ramienia Movu eligo
Znane modele IVECO teraz w wersji elektrycznej
IVECO prezentuje model z nowym silnikiem CNG Tector 7

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów