Przejdź do artykułu
2021-04-08 | Nowości dla TSL

Brother rozbudowuje swoją ofertę drukarek

Firma Brother rozbudowuje swoją ofertę o drukarki etykiet z serii TJ, które są dedykowane przemysłowi. Te wydajne urządzenia pozwalają na wydruk ponad tysiąca etykiet dziennie.

Modele TJ-4420TN, TJ-4520TN, TJ-4422TN i TJ-4522TN to stacjonarne i kompaktowe drukarki etykiet, które wyróżniają się prędkością druku nawet do 356 mm/s (TJ-4520TN oraz TJ-4522TN – 305 mm/s) oraz wysokim poziomem odporności na działanie czynników zewnętrznych, dzięki czemu sprawdzą się w trudnych warunkach produkcyjnych. Urządzenia z serii TJ pozwalają na druk termiczny i termotransferowy — obsługują taśmy termotransferowe nawet do 600 m długości, co umożliwia zredukowanie przestojów w pracy związanych z koniecznością wymiany rolki.

Drukarki obsługują różne języki poleceń, w tym emulację ZPL2. Zapewniają również elastyczność w zakresie podłączenia drukarki: porty USB, USB Host, Szeregowy, Ethernet, a także opcjonalny interfejs sieci bezprzewodowej oraz Bluetooth, dzięki czemu możliwe jest tworzenie szybkich wydruków.TJ-4422TN i TJ-4522TN mają wbudowany wewnętrzny nawijak etykiet oraz są wyposażone w ekran dotykowy LCD, który ułatwia obsługę. Drukarki serii TJ są objęte 3-letnią gwarancją.

Więcej szczegółów i kompletna specyfikacja techniczna urządzenia dostępne są na stronie www.brother.pl.

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczny.com - KLIKNIJ


Zobacz także

Boekestijn Transport kupiło 150 nowych ciągników
Raben przeciera szlaki od blisko 100 lat
Transport po zmroku w zgodzie z przepisami
Identyfikator GTIN ma 50 lat!
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Recykling urządzeń w praktyce
Przegląd drukarek do etykiet logistycznych
Brother prezentuje drukarki dla przemysłu z serii TJ
Brother wprowadza na rynek nową drukarkę do etytkiet
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA