Przejdź do artykułu
2023-09-11 | Magazynowe inwestycje i transakcje

Nowa inwestycja Kuehne+Nagel w Toruniu

Kuehne+Nagel otworzyło nowy obiekt logistyki drogowej w Toruniu, który zwiększy możliwości dystrybucyjne w województwie kujawsko-pomorskim oraz wzmocni lokalną i międzynarodową sieć drobnicową.

Lokalizacja nowo otwartego obiektu zapewnia dogodne połączenia z głównymi drogami krajowymi, takimi jak droga ekspresowa S10 i autostrada A1.

– Nowa inwestycja stanowi ważny krok w rozwoju logistyki drogowej Kuehne+Nagel. Oddział w Toruniu będzie bardzo blisko naszych obecnych oraz przyszłych klientów z regionu kujawsko-pomorskiego. Praca we własnej lokalizacji pozwoli skrócić czasy dostaw do minimum, zwiększy efektywność operacji transportowych i magazynowych co przełoży się na bardziej konkurencyjne warunki współpracy. To kolejny dowód na konsekwentne zaangażowanie Kuehne+Nagel w rozwój sieci dystrybucyjnej, aby zapewnić pełną kontrolę i najwyższą jakość świadczonych usług – powiedział Maciej Sobek, dyrektor logistyki drogowej w polskim oddziale Kuehne+Nagel.

Centrum spełnia najwyższe standardy energooszczędności. Dzięki inteligentnemu oświetleniu LED, reagującemu na ruch, firma zredukuje zapotrzebowanie na energię zarówno w części magazynowej, jak i w biurowej. Magazyn jest w pełni monitorowany i posiada odpowiednie zabezpieczenia przeciwpożarowe. Ponadto automatyzacja bram i ramp przeładunkowych oraz inne systemy wspierające pracę umożliwiają sprawną obsługę przesyłek drogowych klientów firmy.

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczny.com - KLIKNIJ

 

 


Zobacz także

Grupa MTP zaprasza na tegoroczne targi Taropak
Ferag AG i dereOida zaoferują wspólne rozwiązania intralogistyczne
ID Logistics Polska zwiększł wydajność magazynów o 15%
VOX przedłuża najem w SEGRO Logistics Park Gądki
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

DPD Polska otwiera Oddział WA4 w City Point Targówek
DHL otwiera nowe centrum logistyczne w Poznaniu
DPD Polska otwiera nowy Oddział w Ełku
DHL przygotowało się na szczyt paczkowy

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów