Przejdź do artykułu
2021-07-27 | Magazynowe inwestycje i transakcje

Magazynowe zmiany w Kuchinox Polska

Firma Kuchinox Polska, producent rozwiązań dla kuchni i łazienek, wynajęła ponad 6500 mkw. powierzchni magazynowej w SEGRO Logistics Park Stryków. Nowa powierzchnia zastąpi dwie dotychczasowe lokalizacje magazynowe przedsiębiorstwa i będą w niej składowane wszystkie produkty z portfolio firmy Kuchinox, tj. armatura, natryski, zlewozmywaki stalowe i granitowe, a także artykuły metalowe takie jak klamki, garderoby czy dodatki wyposażenia wnętrz.

Kuchinox Polska od ponad 20 lat zajmuje się produkcją, importem i dystrybucją artykułów domowych. Obecnie pod marką Kuchinox Polska sprzedaje już ponad 2000 własnych produktów. Przedsiębiorstwo współpracuje z hurtowniami i sklepami DIY zarówno na terenie Polski, jak i na rynkach europejskich. Magazyn na terenie SEGRO Logistics Park Stryków posłuży firmie do obsługi zamówień dla wszystkich klientów.

Powierzchnia magazynowa znajdująca się w parku logistycznym SEGRO w Strykowie zastąpi dwie mniejsze, z których dotychczas korzystaliśmy. Ważnym elementem, który zdecydował o wyborze tego właśnie magazynu, jest jego doskonała lokalizacja, która pozytywnie wpłynie na rozwój naszego biznesu. Ułatwi obsługę hurtowni i sklepów zarówno na rynku polskim, jak i na rynkach zagranicznych takich jak Norwegia, Niemcy, Rosja czy Ukraina. Planujemy także zwiększenie zatrudnienia o 10% w stosunku do aktualnej liczby pracowników – mówi, Maciej Balcerak, Prezes Zarządu w spółce Kuchinox Polska.

Cieszymy się, że firma Kuchinox Polska zdecydowała się na wynajem powierzchni magazynowej w SEGRO Logistics Park Stryków. Wierzymy, że ta strategiczna lokalizacja w samym centrum Polski oraz w sąsiedztwie ważnych tras międzynarodowych, wesprze jej rozwój i ułatwi ekspansję na rynkach zagranicznych – komentuje Waldemar Witczak, Dyrektor Regionalny SEGRO.

SEGRO Logistics Park Stryków to ponad 300 tys. m2 przestrzeni produkcyjno-magazynowej. Park położony jest w bliskiej odległości od skrzyżowania autostrad A1 z A2. Infrastruktura parku obejmuje szerokie drogi wewnętrzne, place manewrowe oraz parkingi dla pracowników i klientów. Wszystkie nowopowstające obiekty podlegają ekologicznej certyfikacji BREEAM.

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczny.com - KLIKNIJ


Zobacz także

Armatis podsumowuje udany rok
Globalny dostawca farb z kolejnym magazynem
EFL opublikowało 8. edycję Barometru COVID-19
Panattoni potwierdza kurs najemców na Trójmiasto
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Lider branży alkoholowej współpracuje z FM Logistic
Komputery naramienne usprawnią pracę w magazynie
BREEAM na poziomie Excellent standardem w Panattoni
Złoty Kompas 2021 w rękach Prologis
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA