Przejdź do artykułu
2021-01-19 | Magazynowe inwestycje i transakcje

VGL przedłuża najem

Firma VGL Distribution Services, specjalizująca się w logistyce magazynowej, przedłużyła umowę najmu blisko 12 300 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej w gdańskim Mapletree Park.

Grupa VGL od 20 lat działa na rynku logistycznym, stale rozwijając ofertę w zakresie usług spedycji morskiej, lotniczej, kolejowej i drogowej, a także zarzadzania łańcuchem dostaw i logistyki magazynowej. W ostatnim czasie VGL Group poinformowała o realizacji jednego z celów w ramach założonej strategii rozwoju, tj. o połączeniu sił z SOLID Logistics.

- Przedstawiliśmy klientowi różne opcje alternatywne, jednak dobra lokalizacja i sprawna współpraca naszego klienta z właścicielem obiektu zadecydowały o pozostaniu w dotychczasowym miejscu. Cieszymy się, że mogliśmy reprezentować firmę VGL w całym procesie – mówi Katarzyna Bojanowicz, Dyrektor ds. rozwoju biznesu w dziale powierzchni przemysłowych i magazynowych w Cresa Polska.

Mapletree Park Gdańsk to duży obiekt magazynowo-biurowy położony w pobliżu gdańskiego lotniska, co czyni go jednym z najlepiej skomunikowanych parków magazynowych obsługujących Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy. Oferuje ponad 90 000 mkw. powierzchni magazynowej.


Zobacz także

LS Logistics zostaje w SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn
European Logistics Investment powiększy portfolio spółki
LPP buduje centrum dystrybucyjne przy autostradzie A1
Polska na tle Europy ciągle ma niskie ceny
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

W Rzeszowie otwarto nowoczesny terminal DB Schenker
Port w Tanger Med bogatszy o 11 doków
Firmy stawiają na rozwój kanałów sprzedaży
E-commerce i logistyka siłą napędową rynku magazynowego
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA