2019-10-31 | Magazynowe inwestycje i transakcje

Kolejny najemca zostaje na dłużej w parku P3 Błonie

P3 Logistic Parks długoterminowy właściciel i deweloper europejskich obiektów magazynowych poinformował o zakończeniu renegocjacji umowy najmu na ponad 14 000 m2 na terenie parku P3 Błonie z firmą Europapier. To już kolejna umowa wynajmu zawarta przez dewelopera w podwarszawskim parku w ostatnich miesiącach. Na koniec sierpnia, w tej lokalizacji, P3 zapewniło dodatkową powierzchnię XBS Logistics.

Iwona Sadowska, Senior Leasing Manager P3 Logistic Parks w Polsce, mówi: „Cieszę się, że kolejna firma zdecydowała się na pozostanie w parku P3 Błonie. To dla nas nie tylko potwierdzenie doskonałej lokalizacji naszej inwestycji, którą podkreśla wielu najemców, ale także wyraz zaufania ze strony klientów, którzy są z nami od lat i nadal chcą się tu rozwijać. W naszą strategię mamy wpisane budowanie wieloletnich i długotrwałych relacji z klientami, a ostatnie przedłużenia kontraktów pokazują, że udaje nam się doskonale realizować ten cel”.

Firma Europapier Polska w magazynie numer 10 w parku P3 Błonie jest obecna od niemal 15 lat. Obiekt został wybudowany zgodnie z potrzebami najemcy i od tej pory służy jako magazyn centralny spółki w Polsce.

Marek Cholewa, prezes zarządu Europapier, mówi: „Od zawsze cenimy otwarte podejście P3 do naszych potrzeb i elastyczność w dopasowaniu do naszej strategii rozwoju. Dlatego przedłużenie umowy na kolejne lata było dla nas oczywiste”.

Firmę Europapier reprezentowała firma doradcza Cresa Polska.

Park P3 Błonie położony jest zaledwie 27 km na zachód Warszawy, na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 92 z autostradą A2 (która jest częścią europejskiej trasy tranzytowej E30). W skład parku wchodzi 14 budynków, w których poza typowymi powierzchniami magazynowymi znajdują się również m.in. chłodnie, mroźnie i data center. P3 ma możliwość dalszej rozbudowy parku o ponad 35 000 m2 nowoczesnej powierzchni magazynowej.

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczny.com - KLIKNIJ


Zobacz także

14 000 metrów kwadratowych w Park Budapest-Harbor
Nowy magazyn dla Frigo Logistics na Górnym Śląsku
Hillwood buduje na Śląsku magazyn typu cross-dock
FlexLink zostaje w parku SEGRO w Poznaniu
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Arteria wynajmuje dodatkowe 3 tys mkw. magazynu
P3 odnotowało w 2018 roku silny wzrost m.in. dzięki ecommerce
P3 Poznań niemal podwoi swoja powierzchnię
Rosnące zapotrzebowanie będzie kształtować rynek
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA