2018-07-26 | Magazynowe inwestycje i transakcje

Cargo-partner wynajął magazyn w Logicor Prague Airport

Międzynarodowa firma logistyczna cargo-partner podpisała umowę najmu całego budynku nr 4 w parku Logicor Prague Airport o łącznej powierzchni magazynowo-biurowej wynoszącej 12 450 mkw.
Cargo-partner wynajął magazyn w Logicor Prague Airport (Żródło: Logicar)

Logicor Park Prague Aiport znajduje się w Dobrovízu, w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska im. Václava Havla. Jego dodatkową zaletą jest lokalizacja przy wyjeździe z drogi ekspresowej R6 (Praga - Karlovy Vary), która jest połączona z europejską trasą E48 w Niemczech. Doskonałe usytuowanie parku zaledwie 20 kilometrów od centrum Pragi zapewnia dobrą komunikację z Pragą - jest obsługiwany przez bezpośrednie linie autobusowe do Kladno i stacji metra Zličín (linia B).

Cargo-partner ČR s.r.o. jest czeskim oddziałem międzynarodowej firmy logistycznej, która jest obecna w Czechach od 1993 r. i w tej chwili prowadzi tu cztery biura. Firma koncentruje się na transporcie lotniczym i morskim, świadczy również usługi logistyczne, w tym 3PL (Third Party Logistics) oraz usługi celne. Cargo-partner jest obecny w 28 krajach europejskich, Azji i Stanach Zjednoczonych.

-Cieszymy się, że możemy zaoferować nowoczesne rozwiązania zastosowane w parku magazynowym Logicor Prague Airport i pomóc firmie cargo-partner w rozwoju biznesu w Czechach – powiedział Michał Ptaszyński, Senior Asset Manager w Logicor.

-Współczesne wyzwania, przed jakimi stają dzisiaj firmy logistyczne sprawiają, że szukamy doświadczonych i sprawdzonych partnerów, którzy proponują rozwiązania wspierające rozwój naszej działalności. Dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą Logicor, która doskonale rozumie nasz biznes i jest gwarantem najwyższej jakości na rynku powierzchni magazynowych– powiedział Jiri Jelinek, Dyrektor Zarządzający w cargo-partner ČR.

**

Logicor jest jedną z największych w Europie firm nieruchomościowych w sektorze nowoczesnych nieruchomości logistyczno-dystrybucyjnych. Obecnie jest właścicielem 13,6 mln mkw. powierzchni w na kluczowych rynkach europejskich.


Zobacz także

Dwa magazyny powiększą infrastrukturę FM Logistic
100 tys. m kw nowe CL odzieży Brześciu Kujawskim
Ponad 100 tys. metrów kwadratowych wynajętych magazynów
Sieć hiszpańska magazynów Dachsera urosła o 28 tys. mkw.
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Investa wynajmuje magazyn w City Logistics Wrocław I
SpaceFactory realizuje prace projektowe i wykonawcze w Hillwood Kalwaria
Ponad 20 tys. mkw magazynu wynajęte w 7R Park Tczew
PROFI Rom Food zwiększa magazyn w Logicor Ploieşti
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA