2017-01-04 | Z ładunkiem w drodze

GO! i Flash kontynuują współpracę

Flash Global Logistics, dostawca części krytycznych dla firm technologicznych zdecydował się na kontynuację współpracy z GO! Express & Logistics Polska.
GO! i Flash kontynuują współpracę (Żródło: Go! Express)

Firma Flash Global Logistics oferująca takie usługi jak: dostawy specjalne, zarządzanie magazynami, odzyskiwanie mienia, logistykę części zamiennych, tworzenie oraz analizę systemów sieciowych, a nawet zarządzanie handlem międzynarodowym, zdecydowała się nadal współpracować z GO! Express & Logistics Polska. „Nasza kooperacja zaczęła się w 2005 r. GO! Polska odpowiada za magazynowanie części zamiennych do samolotów, oraz ich dostawy na terenie całego kraju, przez 24 godziny na dobę” - mówi Michał Grotkowski, Dyrektor Zarządzający.

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczy.com - KLIKNIJ

„Jako światowy lider, Flash zawsze poszukuje solidnych i godnych zaufania partnerów, na których może liczyć 24 godziny na dobę" - dodaje Philippe Jadoul, Vice Prezes Flash Global Logistics. – „Dlatego zdecydowaliśmy się na przedłużenie współpracy z GO! Polska. Przez ostatnie lata udowodnili nam, że w każdym nagłym wypadku są gotowi by pomóc. W tej branży ważna jest również reputacja. My na swoją pracowaliśmy przez ponad 20 lat. Nie możemy pozwolić sobie na utratę zaufania klientów poprzez zatrudnianie niekompetentnych partnerów. Jedynie najlepsi mają przywilej pracowania z nami”

źródło: GO! Express

Więcej informacji na stronie: http://www.general-overnight.pl/

Zobacz także

DRE migruje swój system ERP.
Logista Polska przedłuża wynajem magazynów.
Agility uruchamia nowoczesny park dystrybucyjny.
Kolejne magazyny budowane pod Poznaniem.
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

GO! Express & Logistics rozszerza zakres usług.
GO! Express & Logistics prezentuje patent na pakowanie przesyłek.
GO! Express & Logistics oferuje ubezpieczenie transportowanych przesyłek na dogodnych warunkach.
Serwis GO! Express & Logistics powiększyła usługa specjalistyczna dla branży medycznej.
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA