Przejdź do artykułu
2024-02-19 | Wydarzenia

Ferag na LogiMAT 2024

Pionierskie technologie Ferag przeznaczone dla zintegrowanej intralogistyki otwierają zupełnie nowe możliwości. Zostaną one zaprezentowane na targach LogiMAT 2024 (19-21 marca, Messe Stuttgart). Szwajcarska firma pokaże tam portfolio nowych produktów, które zapewniają dodatkową wydajność w logistyce magazynowej dzięki oprogramowaniu ferag.dowarehouse i systemowi wind magazynowych ferag.starlift.
Ferag na LogiMAT 2024 (Żródło: Ferag)

Ferag jest jednym z wiodących na świecie dostawców kompletnych systemów dla intralogistyki. Obecne portfolio produktów firmy jest ukierunkowane w na progres w zakresie współpracy między sprzętem a oprogramowaniem. Najlepszym tego przykładem jest ferag.dowarehouse, oprogramowanie które jako pierwsze łączy funkcje zarządzania i kontroli magazynu w jednym systemie. Dzięki temu, wszystkie zamówienia mogą być płynnie śledzone przez cały czas i w razie potrzeby łatwo modyfikowane. Aby jak najefektywniej wykorzystać wszystkie zasoby, ferag.dowarehouse posiada zintegrowane wsparcie AI, za pomocą którego indywidualne wymagania operatora są stale dostosowywane do aktualnych warunków. Oprogramowanie może być używane jako kompletne rozwiązanie dla nowo tworzonych środowisk logistycznych lub połączone z istniejącymi systemami IT jako system wyższego poziomu.

Oprócz zaawansowanego oprogramowania, na targach LogiMAT 2024 Ferag będzie również oferować wgląd w swoją obecną gamę rozwiązań w zakresie przepływu materiałów. Zostały one właśnie rozszerzone o ferag.starlift – wysokowydajny, zautomatyzowany system pionowego składowania. Jest on kompatybilny z gamą zaawansowanych opcji logistycznych jako wydajne i oszczędzające miejsce rozwiązanie. Funkcjonalności ferag.starlift odzwierciedlają nie tylko różnorodne wymagania klientów z sektorów takich jak e-commerce, handel detaliczny, B2B i 3PL, ale także są stale uwzględniane w dalszym rozwoju technologii.

Obecne portfolio produktów Ferag to nie tylko dowód na wysoki poziom wiedzy specjalistycznej firmy. To także gwarancja profesjonalizmu w zakresie integracji systemów i projektowania rozwiązań. Koncentracja Ferag na potrzebach klientów to klucz jakim firma chce otworzyć drzwi do przyszłej współpracy z nowymi kooperantami.


Zobacz także

Targi LogiMAT startują już 19 marca!
Narzędzie Dassault Systèmes w złożonych projektach architektonicznych
7 marca startuje seria wydarzeń "Technologiczne Rewolucje"
GLS pokazuje dokąd trafiają zagraniczne przesyłki
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

targi MODERNLOG 2024 już w czerwcu na MTP
Platforma 3DEXPERIENCE i robot OMRON na pokazach w Hanowerze
I edycja konferencji "Co czeka retail?" już za nami!
Największe logistyczne wydarzenie w Poznaniu ruszy 4 czerwca!

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów