Przejdź do artykułu
2023-03-23 | Wydarzenia

Centrum nowoczesnej logistyki – MODERNLOG 2023

Przed nami najważniejsze spotkanie sektora logistycznego w Polsce – Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG. Już 30.05-2.06 w Poznaniu spotkają się liderzy branży z Polski i zagranicy – integratorzy systemów, producenci i dystrybutorzy rozwiązań z zakresu logistyki 4.0 oraz magazynów przyszłości. W programie: premiery produktowe, konferencja Smart Warehouse, pokazy maszyn na żywo w strefie In4Log.

Już niedługo teren Międzynarodowych Targów Poznańskich ponownie stanie się centrum nowoczesnej logistyki. Wystawcy z Polski i zagranicy przedstawią najnowsze rozwiązania z zakresu m.in. automatyki, cyfryzacji danych, zarządzania centrum dystrybucyjnym, optymalizacji procesów logistycznych i nowoczesnego wyposażenia magazynu. Targi co roku przyciągają menedżerów łańcuchów dostaw, kierowników magazynów czy szefów logistyki, którzy poszukują nie tylko inspiracji, ale także konkretnych rozwiązań technologicznych.

Modernlog 2022 4

MODERNLOG to nie tylko okazja do spotkania się branży i zaprezentowania nowości produktowych. To także miejsce, w którym wspólnie z wystawcami i ekspertami mierzymy się z wyzwaniami rynku i szukamy rzeczywistych rozwiązań. Dlatego w ramach targów po raz kolejny organizujemy konferencję Smart Warehouse oraz pokazy maszyn na żywo – mówi Hanna Zdrojewska, Dyrektor Targów MODERNLOG.

Nieodłączną częścią targów jest dwudniowa konferencja Smart Warehouse (31.05-1.06) skupiona na automatyzacji, robotyzacji i cyfryzacji pracy w magazynie. W tym roku dyskusje ekspertów będą toczyć się w ramach 4 paneli tematycznych – #IoT digitalizacja, #automatyzacja procesów magazynowych, #AGV roboty oraz #Fulfilment – logistyka dla e-commerce. Swoją wiedzą i doświadczeniem, a także najnowszymi trendami w logistyce 4.0 podzielą się praktycy ze znanych marek i instytucji. Opowiedzą zarówno o początkach swojej drogi z automatyzacją, jak i dadzą wskazówki pozwalające zoptymalizować pracę istniejących już systemów.

Modernlog 2022 Smart Warehouse 4

Podczas targów odbędą się także pokazy maszyn na żywo w strefie In4Log. Przez 4 dni będzie można przyjrzeć się z bliska pracującym urządzeniom, zapoznać się z odtwarzanymi na miejscu procesami magazynowymi i dowiedzieć się, w jaki sposób je zoptymalizować. Pokazy organizowane są we współpracy z Wydawnictwem Medialog i szerokim gronem partnerów technologicznych.

Modernlog 2022 In4Log 344

MODERNLOG to spotkania, innowacje, trendy – nie zabraknie więc okazji do networkingu czy prezentacji nowości produktowych. Osoby zainteresowane inwestycją w nowe technologie znajdą również punkty konsultacyjne znanych marek.

Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG potrwają od 30 maja do 2 czerwca 2023 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W tym samym czasie odbędą się także: Targi ITM Industry Europe, Targi Kooperacji Przemysłowej Subcontracting oraz Salon: Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle.

Lista wystawców i szczegóły wydarzenia: www.modernlog.pl


Zobacz także

DPD Polska wprowadzi się do City Point Targówek
Szybka Paczka GLS liczy już ponad 5 tys. punktów
DKV Mobility z nowym Country Managerem
Wykorzystanie MODSIM na platformie 3DEXPERIENCE
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Pokazy Robotów AIUT Formica na targach MODERNLOG 2023
Znamy laureatów Złotego Medalu Grupy MTP
Konferencja Smart Warehouse (31.05-1.06)
Firmy, konferencje, pokazy maszyn - targi MODERNLOG już niedługo

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów