Przejdź do artykułu
2022-10-12 | Wydarzenia

Rejestracja na targi TransLogistica Poland już otwarta

Zbliżająca się dziewiąta edycja targów TransLogistica Poland odbędzie się w dniach 7–9 listopada 2022 r. w EXPO XXI Warszawa. Tradycyjnie na jesień, cała branża TSL będzie miała możliwość wymiany poglądów i doświadczeń, integracji i co najważniejsze, nawiązania nowych biznesowych relacji na tym najważniejszym w Polsce wydarzeniu branżowym.

Co Cię czeka na targach?

Przede wszystkim przegląd najwyższej jakości usług w zakresie krajowego i międzynarodowego transportu, spedycji i kompleksowej obsługi logistycznej towarów. Dodatkowo zaprezentowane zostaną kompleksowe rozwiązania generujące oszczędności w firmie, ułatwiające zarządzanie ładunkiem, flotą pojazdów, paliwem czy czasem pracy kierowców.

UWAGA, NOWOŚĆ! W tym roku na gości targowych czekać będzie salon Truck&Trailer – zupełnie nowa, dodatkowa hala targowa dedykowana wyłącznie pojazdom ciężarowym, ciągnikom siodłowym, naczepom, nowościom związanym z eksploatacją i zarządzaniem flotą pojazdów.

Zgodnie ze wstępnymi szacunkami organizatorów, IX edycja targów TransLogistica Poland zapowiada się rekordowo: 3 hale targowe, 300 wystawców i nawet 10 000 uczestników z Polski, Europy i świata! Wśród wystawców spotkać będzie można wiodące, światowe marki logistyczne, m.in.: Geodis, Asstra Associated, Dachser, DSV, Ewals Cargo, Geis, Hegelmann, LKW Walter, Mainfreight, Raben, DB Schenker, Arcese, Gebruder Weiss, Gruber Logistics oraz wiele, wiele innych. Po raz pierwszy w historii targów TransLogistica Poland swoją ofertę zaprezentuje Port Szczecin-Świnoujście. Nie zabraknie także przedstawicieli Portu Gdańsk, oraz portu Gdynia, który świętuje
w tym roku 100-lecie istnienia i z tej okazji zapowiada liczne atrakcje na swoim stoisku.              
Pełna lista wystawców dostępna jest tutaj.

TransLogistica targi 548

Rejestracja odwiedzających otwarta – nie czekaj na ostatni moment, zarejestruj się już dziś!

Dla wszystkich osób, które reprezentują firmy produkcyjne, dystrybucyjne, sieci handlowe, lub zawodowo zajmują się logistyką, łańcuchem dostaw, transportem czy spedycją – wejście jest bezpłatne. Ze względu na duże zainteresowanie targami, organizatorzy zachęcają do rejestracji online już teraz (najpóźniej do 6 listopada 2022). Uwaga, po tym terminie rejestracja odwiedzających zostanie zamknięta i nie będzie możliwości zapisania się na tegoroczne targi.             
Rejestracja online dostępna tutaj.

Targi Pracy oraz Plebiscyt Przyjazny Pracodawca TSL

Jak co roku, istotnym wydarzeniem towarzyszącym, które odbywa się równolegle, jest IV edycja targów pracy – TransLogistica Jobs, które dedykowane są wyłącznie branży TSL. Ideą przedsięwzięcia jest zgromadzenie z jednej strony wiarygodnych pracodawców, oferujących nowe miejsca pracy i rozwój zawodowy, a z drugiej strony specjalistów i osób poszukujących pracy oraz możliwości rozwoju zawodowego w tej właśnie branży. To również miejsce dla absolwentów i studentów uczelni wyższych, którzy dopiero wkraczają na rynek pracy i myślą o związaniu swojej kariery z rynkiem usług TSL. Wydarzeniem towarzyszącym będzie także rozstrzygnięcie 7 edycji Plebiscytu Przyjazny Pracodawca TSL. Udział firm w Plebiscycie można zgłaszać do 15 października – więcej szczegółów na stronie Plebiscytu.

Udział w targach zapewni rozwój Tobie i Twojej firmie, wykorzystaj ten czas, zarejestruj się i rób biznes podczas TransLogistica Poland: Zarejestruj się!

7–9 listopada 2022 r., EXPO XXI Warszawa – targi TransLogistica Poland to pozycja obowiązkowa na liście wydarzeń dedykowanych branży TSL!

Więcej informacji na stronie: https://translogistica.pl/


Zobacz także

Nowe "elektryki" we flocie GLS Poland
Webfleet będzie instalowany w pojazdach Muses
Cyberbezpieczeństwo kluczowe na każdym etapie
cargo-partner otwiera nowe połączenie z Indie-Polska
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

DHL otwiera zeroemisyjny obiekt w Teresinie
Dachser rozwija logistykę żywności
Naczepy Swap Master od teraz w ofercie Wielton

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów