Przejdź do artykułu
2022-09-06 | Wydarzenia

Czy i kiedy warto uruchamiać kolejne spółki?

1200 x 628 1.1

Jak optymalizować bezpieczeństwo biznesowe organizacji wielospółkowych? Kiedy warto uruchamiać nowe spółki, a kiedy dokonywać przekształcenia? Jakie ryzyka się z tym wiążą? W jaki sposób uruchamiać kolejne spółki lub dokonywać przekształcenia?

Na te i wiele innych pytań związanych z tematem prawnych i podatkowych aspektów uruchamiania kolejnych spółek przedsiębiorstwa odpowie ekspert – doradca podatkowy z TaxAGroup – w czasie webinaru, który odbędzie się już 20 września o godzinie 11:00.

Ekspert odpowie na pytania związane z organizacjami wielospółkowymi

Skoncentrowanie całego majątku w jednej spółce powoduje, że w przypadku wystąpienia problemów w biznesie, może dojść do utraty wszystkiego. Problem ten znika, w przypadku podziału na kilka spółek – jednocześnie pojawia się jednak dużo innych wyzwań. Jakich i jak sobie z nimi radzić? Jakie jeszcze korzyści wiążą się z przekształceniem w organizację wielospółkową? Jakie parametry wziąć pod uwagę, aby zdecydować, jaka forma prawna będzie najlepszym wyborem? W celu udzielenia odpowiedzi na te pytania do udziału w naszym webinarze zaprosiliśmy eksperta – doradcę podatkowego z TaxAGroup.

Swoją wiedzą dotyczącą prawnych i podatkowych aspektów organizacji wielospółkowych już 20 września o godzinie 11:00 podzieli się:

Monika Mucha
Zawodowo – prawnik i doradca podatkowy. Współzałożyciel, a także partner i członek zarządu spółki doradztwa podatkowego TaxAGroup we Wrocławiu. Autorka licznych publikacji książkowych i artykułów z zakresu prawa podatkowego. Prowadzi kursy dla kandydatów na księgowych, doradców podatkowych, biegłych rewidentów, notariuszy i komorników na terenie całej Polski. Wykładowca prawa podatkowego, uczestniczka licznych konferencji naukowych oraz wykładowca studiów podyplomowych uczelni wrocławskich i warszawskich. Przeprowadza liczne reorganizacje dla spółek i firm, oparte na szczegółowej analizie danego podmiotu, jego potrzeb i celów.

Prywatnie – kobieta, żona i mama. Wcześnie rano biega, najchętniej w towarzystwie psa. Kawę z łyżeczką miodu pija po bieganiu, a herbatę po południu. Jeździ na nartach i rolkach. Często słyszy: niebo i piekło, kobieta petarda. I zgadza się z tym w 100%.

Zapisz się na webinar >>


Zobacz także

Rusak Business Services wyjaśnia procedurę tranzytu
Dassault Systèmes stawia krok milowy w dziedzinie medycyny
Startuje IV edycja konkursu Kod Innowacji GS1 Polska
UE wprowadzi cyfrową wersję Paszportu Produktowego
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

KUKA znów zintegrowała polski przemysł
Ellina Lolis prezesem zarządu Girteka w Polsce
Zarządzanie magazynem - bezpłatny webinar 7 grudnia
Webinar z doradcą prawnym dla właścicieli sklepów e-commerce

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów