Przejdź do artykułu
2024-02-12 | Głos z rynku

Nowy prezes Dachser Polska

Jarosław Witkowski, który w ostatnich miesiącach pełnił funkcję Pełnomocnika Zarządu Dachser Polska, z dniem 1 stycznia 2024 roku został powołany na stanowisko Prezesa Zarządu Dachser Polska. Prowadzenie firmy w Polsce przejął z początkiem lutego 2024 r.
Nowy prezes Dachser Polska (Żródło: ConTrust Communication)

Jarosław Witkowski jest menedżerem z 26-letnim doświadczeniem w branży logistycznej. Karierę zawodową budował m.in. w takich firmach jak Raben Group, GLS, ROHLIG SUUS Logistics. Prawie 14 lat temu dołączył do Dachser jako Kierownik Oddziałów w Poznaniu i Szczecinie. W ciągu ostatnich 10 lat awansował na stanowisko Dyrektora Regionu oraz dodatkowo pełnił funkcję Kierownika Oddziału w Gdańsku.

Przez ostatnie 10 miesięcy Jarosław Witkowski pełnił kluczową rolę jako Pełnomocnik Zarządu Dachser Polska. Dogłębna znajomość branży logistycznej oraz firmy przyczyniły się do utrzymania stabilności i efektywnego funkcjonowania spółki w tym okresie. Z dniem 1 lutego 2024 roku Jarosław Witkowski został Prezesem Zarządu Dachser Polska, zastępując Michała Simkowskiego (zm. 2023).

– Przez 17 lat działalności w Polsce firma dynamicznie rozwijała się pod skrzydłami doświadczonych menadżerów i sprawdzonych ekspertów. Dachser Polska jest w najlepszych rękach. Jestem przekonany, że Jarosław Witkowski dzięki wieloletniemu doświadczeniu w naszej organizacji jest najlepszym kandydatem na to stanowisko. – powiedział Wolfgang Reinel, Managing Director European Logistics North Central Europe w Dachser.

Jarosław Witkowski udzielił odpowiedzi na tę wypowiedź – Objęcie stanowiska Prezesa Zarządu Dachser w Polsce to dla mnie zaszczyt i wyraz wielkiego zaufania. Podjąłem to wyzwanie z pełną odpowiedzialnością i wielkim zaangażowaniem. Od początku strategia firmy Dachser była ukierunkowana na konsekwentny rozwój swojej sieci i zamierzam ją kontynuować. W Dachser kierujemy się wspólnymi celami i wartościami, których głównym zadaniem jest umacnianie grupy. Będę kontynuował tradycję zachowania najwyższej jakości i wzmacniania wartości naszej organizacji.

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczny.com - KLIKNIJ


Zobacz także

4 kwietnia na MTP odbędzie się kongres MOVE
Panattoni rusza z City Logistics Warsaw Airport IV
Edycja VII Logistycznych Wywiadów już dostępna!
Poznaj niepublikowane wcześniej sekrety sukcesu Toyoty
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

targi MODERNLOG 2024 już w czerwcu na MTP
Martin Baláž awansuje w Prologis
Cyprian Osowski na nowym stanowisku w Continental

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów