Przejdź do artykułu
2022-09-22 | Głos z rynku

Wszystkie drogi prowadzą do Prologis

Prologis rowery

Oprócz budowy nowoczesnych parków logistycznych, Prologis stawia również na aktywne działania w obszarze ochrony środowiska. Właśnie dlatego, z okazji Dnia Bez Samochodu, czterech pracowników z wrocławskiego zespołu Prologis, pokonało trasę z wrocławskiego rynku do Prologis Park Wrocław III położonego przy ul. Granicznej 8A.

Warunek był jeden – musieli skorzystać z innego środka transportu niż auto!

Wybrali komunikację miejską, rower, hulajnogę elektryczną oraz bieg! Pokazali jak łatwo i sprawnie, bez korzystania z samochodu, można dotrzeć do pracy.  A wszystko w urokliwej scenerii zielonego i słonecznego Wrocławia. Jak im poszło? Kto dotarł do celu pierwszy?

Zobaczcie na filmie!

Głównym celem akcji było podkreślenie jak łatwo można dotrzeć do Prologis Park Wrocław III, a także promocja idei niskoemisyjnego transportu. W naszych parkach tworzymy miejsca przyjazne pracownikom, którzy chcą korzystać z komunikacji miejskiej – przystanki są zlokalizowane na terenie lub tuż przy wjeździe do parków. Dla miłośników jednośladów przygotowaliśmy wiaty rowerowe oraz plenerowe stacje naprawcze. Z kolei posiadacze aut elektrycznych mogą je bezpłatnie naładować w stacjach ładowania zlokalizowanych przy magazynach.  Wszystko po to, aby umożliwić sprawny i komfortowy dojazd do pracy, a także ograniczać wpływ na środowisko.

Niezależnie od tego, czy chodzi o aktywne promowanie niskoemisyjnego transportu czy budowanie satysfakcji naszych pracowników czy tworzenie dla nich przyjaznych miejsc pracy, dbanie o środowisko jest… Made in Prologis.


Zobacz także

Druga część webinaru z doradcą podatkowym z TaxAGroup
Kompaktowy Terminal Kierowcy od Webfleet
Obchody jubileuszu Seifert Logistics Group
KUKA na konferencji Automatyzacja i Robotyzacja Przemysłu
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Ekologiczny koszt szczytu handlowego
Opakowania plastikowe wielokrotnego użytku w gospodarce zamkniętego obiegu
Narzędzie Webfleet z certyfikatem TÜV Rheinland
Volvo przedstawia elektryczne modele do miast

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów