Przejdź do artykułu
2022-05-04 | Głos z rynku

30 lat w Polsce Kuehne+Nagel

Ponad 30 lat temu, 16 grudnia 1991 r., w Poznaniu swoją działalność rozpoczęła firma Kuehne+Nagel w Polsce. W tym roku firma obchodzi 30. rok działalności, który zamierza celebrować do 16 grudnia 2022 r.

KuehneNagel Polska Jubileusz

W ostatnich dziesięcioleciach Kuehne+Nagel zajmowało wysokie pozycje w rankingach transportowych i logistycznych, a także rozwinęło usługi logistyki kontraktowej jako trzecią dywizje firmy. Tak samo jak wyspecjalizowane usługi dla transportu bawełny i dedykowany serwis przyczynił się do sukcesu założycieli firmy, tak dziś rozwiązania oparte na nowoczesnych systemach IT oraz usługach dopasowanych do specyfiki branż i potrzeb klientów czynią Kuehne+Nagel ważnym partnerem, z którym firmy chętnie współpracują. Firma wspiera swoich klientów od pierwszego do ostatniego kilometra ich łańcuchów dostaw.

W każdą środę na stronie internetowej poświęconej jubileuszowi, www.30latkuehne-nagel.pl, będą pojawiać się nowe fakty o działalności oddziału firmy w Polsce oraz dodatkowe materiały prezentujące historię, wspomnienia i refleksje pracowników oraz dyrektorów zarządzających oddziału w Polsce. Nie zabraknie także relacji z celebracji jubileuszu firmy odbywających się w różnych lokalizacjach.

– Po opublikowaniu ostatniego faktu, 16 listopada 2022 r., zaprosimy wszystkich do udziału w quizie związanym z firmą. Będzie on aktywny przez jeden miesiąc, do 16 grudnia 2022 r. Chcąc podkreślić nasze zaangażowanie w realizacje celów związanych ze społeczną odpowiedzialnością biznesu, podjęliśmy decyzję o wsparciu finansowym organizacji pozarządowych, z którymi współpracujemy. Na ten cel przeznaczyliśmy 60 tys. złotych. Chcemy zaangażować w ten projekt naszych pracowników, klientów, partnerów biznesowych oraz sympatyków firmy, dając im możliwość wyboru organizacji, na które przeznaczymy pulę z tych środków. Każda osoba, która dobrze odpowie na pytania zawarte w quizie będzie miała możliwość zagłosowania. Ponadto, w ramach obchodów i współpracy z organizacją Lasy na Zawsze, w centralnej części Polski wspólnie zasadzimy las. Wspólne sadzenie będzie jedną z celebracji 30-lecia działalności firmy. Zapraszam do wspólnej celebracji na www.30latkuehne-nagel.pl – komentuje Wojciech Sienicki, dyrektor zarządzający polskim oddziałem Kuehne+Nagel.

Finał akcji nastąpi 16 grudnia 2022 r., czyli dokładnie 31 lat od założenia firmy w Polsce.

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczny.com - KLIKNIJ


Zobacz także

Shim-Pol wynajęła ponad 1000 m kw. w parku Prologis
Platforma 3DEXPERIENCE generuje coraz większe zyski
Ekologiczne plany Grupy Raben w jednym miejscu
Specjaliści radzą, jak modelowo przygotować i wdrożyć WMS w magazynie
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

3DEXPERIENCE "najlepszym oprogramowaniem dla przemysłu"
FedEx pomagał w procesie wychodzenia firm z pandemii
Wysyłanie paczek międzynarodowych prostsze niż myślisz
Ekspert z AsstrA o przyszłości elektrycznego transportu

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów