Przejdź do artykułu
2021-10-04 | Głos z rynku

DPD Polska po raz siódmy ze statuetką Superbrands

DPD Polska po raz siódmy otrzymała prestiżową nagrodę Superbrands, przyznawaną najsilniejszym markom w kraju. Firma po raz kolejny zapewniła także wsparcie logistyczne przedsięwzięcia.

Prestiżowe tytuły przyznawane są na podstawie badania Superbrands, będącego największym konsumenckim sondażem siły i wizerunku marek. W tegorocznej edycji wyłoniono 33 laureatów, którzy dzięki wyróżnieniu wzmocnili swoją pozycję oraz utwierdzili klientów i partnerów biznesowych w przekonaniu, że mają do czynienia z najlepszą ofertą w danej kategorii. W tym roku hasłem przewodnim projektu jest „the new normal”. To właśnie zdobywanie i utrzymanie zaufania odbiorców w nowej, kształtującej się rzeczywistości stało się dla marek jednym z największych wyzwań.

Superbrands jest międzynarodową, niezależną organizacją działającą w 90 krajach na całym świecie. Od 26 lat wyróżnia najlepsze marki, które dzięki rozwiązaniom, jakie oferują swoim klientom, osiągnęły rynkowy sukces i zyskały ich zaufanie.

W ramach badania, którego realizatorem jest instytut badawczy ARC Rynek i Opinia, co dwa lata grupa dziesięciu tysięcy respondentów poddaje weryfikacji 2000 marek pogrupowanych w ponad stu kategoriach. Weryfikowane są między innymi: znajomość marki, odsetek osób, które korzystały z jej oferty w poprzednich dwunastu miesiącach, oraz opinie o niej. Proces certyfikacji wspiera Rada Marek – stałe grono doradcze dla Superbrands w Polsce, które tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie marketingu, badań, strategii, brandingu, reklamy i PR. Końcowa ocena powstaje w wyniku połączenia obrad Rady z opiniami konsumentów.

laureci Superbrands 2021


Zobacz także

FM Logistic planuje podwoić globalne przychody
Park Hillwood we Wrocławiu w całości skomercjalizowany
2021 rekordowym rokiem na rynku nieruchomości
Prologis doceniony za przejrzystość procesu rekrutacji
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

1 na 5 pracowników ma trudności z nauką systemów
Jak przygotować się na szczyt zakupowy?
Raben w czołówce zestawienia magazynu PRESS
Poznaj liderów logistyki bez papieru

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów