Przejdź do artykułu
2021-02-26 | Głos z rynku

Interaktywne szkolenie Tork – Czysty Szpital

Tork, marka firmy Essity, wprowadza interaktywne szkolenie Tork – Czysty Szpital wspierające menedżerów i personel sprzątający w tworzeniu higienicznego i bezpiecznego środowiska opieki medycznej. Jednocześnie oferta Tork rozszerza się o nowe ściereczki z mikrofibry do czyszczenia powierzchni.

Intuicyjne szkolenie pozwala przećwiczyć prawidłowe strategie czyszczenia oraz kolejność wykonywanych czynności w celu uzyskania optymalnych wyników sprzątania. To narzędzie online zaprojektowane tak, aby edukacja w zakresie sprzątania placówek opieki zdrowotnej była angażująca i skuteczna. Szkolenie przygotowano w oparciu o wytyczne dotyczące utrzymywania czystości w placówkach opieki zdrowotnej
w USA.

- Wiemy, że menedżerowie zarządzający pracą personelu sprzątającego cenią tego rodzaju kursy i pomoce edukacyjne. Szkolenie Tork – Czysty Szpital sprawdza się w przypadku różnych potrzeb poszczególnych organizacji i oddziałów szpitalnych. Jest dostępne w wielu wersjach językowych i na różnych urządzeniach: telefonie, tablecie lub komputerze – mówi Thomas Bergin, dyrektor ds. marketingu, Essity Professional Hygiene.

W materiałach uzupełniających znajduje się prezentacja “Szkolenie dla trenerów”, która ma pomóc osobom zarządzającym w edukowaniu swoich zespołów. Według ankiety Essentials Initiative 2020-2021 przeprowadzonej przez Essity, ponad 7 na 10 osób twierdzi, że po pandemii COVID-19 będzie oczekiwać wyższych standardów higieny w szpitalach. Wyniki wskazują, że praca ekip sprzątających ma większe znaczenie niż kiedykolwiek wcześniej.

Osiągniecia i doświadczenie Tork w opracowywaniu innowacji szkoleniowych pomagają podnosić te standardy oraz wspierają utrzymywanie czystych i bezpiecznych szpitali. Przykładem jest Tork VR Clean Hands - pierwsze interaktywne szkolenie higieny rąk, które zdobyło prestiżową nagrodę Interclean Amsterdam Innovation.

- Naszym celem jest pomoc w tworzeniu bezpiecznego środowiska opieki, a w efekcie zapobieganie zakażeniom wewnątrzszpitalnym. Personel sprzątający, często pozostając na pierwszej linii frontu, powinien mieć dostęp do odpowiednich szkoleń i najlepszych rozwiązań. Opracowaliśmy pełną gamę usług i produktów wspierających ich ważną pracę - podkreśla Thomas Bergin, dyrektor ds. marketingu, Essity Professional Hygiene.

Jednocześnie Tork rozszerza ofertę produktów do czyszczenia powierzchni o ściereczki z mikrofibry. Skutecznie zbierają brud i drobnoustroje już za pierwszym przetarciem, dzięki czemu personel sprzątający może szybciej przejść do następnego zadania. Nowy produkt pomaga zadbać o bezpieczeństwo i czystość w placówkach medycznych bez zwiększania nakładów finansowych.

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczny.com - KLIKNIJ


Zobacz także

GLS z nowym członkiem Zarządu GLS Poland
Czy polskie firmy produkcyjne gotowe są na transformację cyfrową?
Rok 2021 będzie pełen wyzwań dla branży kurierskiej
Pełna automatyzacja kontra pracownicy wyposażeni w technologie
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Pięć wskazówek jak wdrożyć filozofię kaizen
Rozwiązania Tork® pomagają zakładom zapewnić nowy standard higieny
TORK wprowadza zestaw narzędzi dla branży produkcyjnej
Czyściwa exelCLEAN® mają wpływ na wydajność sprzątania
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA