Przejdź do artykułu
2022-08-22 | Z ładunkiem w drodze

DB Schenker uruchamia dodatkowe loty czarterowe

Począwszy od sierpnia, DB Schenker oferuje dodatkowe czartery przez Atlantyk. Nowa trasa rozpoczyna się w Holandii i prowadzi do Brazylii, uwzględniając dwa międzylądowania w USA. Biorąc pod uwagę Amerykę Południową dostępne są bezpośrednie połączenia do Argentyny i Chile. Cotygodniowe czarterowe loty towarowe zapewniają 50 ton ładowności i wzmacniają rosnącą sieć lotów międzykontynentalnych DB Schenker.

Thorsten Meincke, Global Board Member for Air & Ocean Freight w DB Schenker – Aby gospodarki mogły funkcjonować, firmy wymagają stabilnych łańcuchów dostaw. Rozszerzając naszą sieć lotów do Ameryki Południowej, zapewniamy rynkowi nowe źródło niezawodnej przepustowości. Z przyjemnością możemy powiedzieć, że zapotrzebowanie już teraz jest duże.

W każdą niedzielę wieczorem samolot wylatuje z Amsterdamu (AMS), zatrzymując się w poniedziałek w Nowym Jorku (JFK) i Miami (MIA). Tego samego dnia dociera do Viracopos (VCP) w pobliżu São Paulo. We wtorki realizowane jest bezpośrednie połączenie do Buenos Aires (EZP), w środy – do Santiago de Chile (SCL). Nowa transatlantycka trasa będzie obsługiwana samolotami Boeing 767. Międzylądowanie lotu czarterowego w Miami umożliwia dostęp do wielu dalszych destynacji z oferty przewoźnika.

Pierwsze rezerwacje obejmują zróżnicowany asortyment towarów, w tym części samochodowe. Na życzenie można również przewozić ładunki w kontrolowanej temperaturze i towary niebezpieczne. W Europie loty te łączą się bezproblemowo z siecią transportu lądowego DB Schenker.

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczny.com - KLIKNIJ


Zobacz także

Żary nowym celem ekspansji Panattoni
Sportowe buty w ofercie marki odzieży ochronnej?
Czym różnią się: agent celny, broker celny i deklarant
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Nowe linie drobnicowe między Polską i Niemcami
Sieć terminali DB Schenker powiększa się
DB Schenker rozpoczyna strategiczne partnerstwo z Kia
DB Schenker zwiększa swój potencjał w USA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów