Przejdź do artykułu
2022-06-08 | Wymiana doświadczeń

DB Schenker wspiera tenisowe talenty

Z okazji celebracji 150-lecia działalności firma DB Schenker nawiązuje współpracę z Sopot Tenis Klub obejmując patronatem turnieje dla dzieci i młodzieży w sezonie 2022. DB Schenker świętuje okrągłą rocznicę przez cały rok, realizując liczne projekty ekologiczne oraz społeczne, które kształtują zrównoważoną przyszłość i łączą ludzi na całym świecie.

7 czerwca 2022r.W ramach jednej z podjętych właśnie inicjatyw lokalnych, DB Schenker został oficjalnym partnerem Sopot Tenis Klubu, obejmując patronatem sportową edukację i rozgrywki tenisowe dla najmłodszych, organizowaną w ramach Akademii Tenisowej. Oznacza to, że w tym sezonie na turniejowych koszulkach młodych zawodników zobaczymy logo firmy.

W tym jubileuszowym roku angażujemy się w kilka projektów w Polsce, promujących działania na rzecz środowiska oraz aktywny, zdrowy tryb życia. Wspomniane inicjatywy dotyczą zarówno koleżanek i kolegów z firmy jak i społeczności, w których funkcjonujemy biznesowo – mówi Piotr Zborowski, CEO NEE DB Schenker, i dodaje: chcemy, aby Akademia Tenisowa w Sopocie, będąca częścią Sopot Tenis Klubu, jeszcze skuteczniej rozwijała młode tenisowe talenty. Życzymy sukcesów!

Korty w Sopocie są miejscem, które przyciąga zawodników i pasjonatów tenisa. Celem powołanej przez Sopot Tenis Klub Akademii Tenisowej jest trwały rozwój tej dyscypliny sportu. Patroni Akademii – Stefan i Jan Korneluk to słynni trenerzy i działacze sportowi, którzy przyczyniali się do rozkwitu Klubu i promowania tenisa w powojennej Polsce.

Rozwijająca młode talenty Akademia powstała z myślą o dzieciach w wieku 3-12 lat. Oferuje infrastrukturę oraz zajęcia indywidualne i grupowe w ramach profesjonalnego programu szkoleniowego. Wszystko to pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej. Ponadto dzieci objęte są opieką dietetyków, psychologów i fizjoterapeutów. Otrzymują też darmowy sprzęt tenisowy oraz ubrania sportowe. Na treningach, zgrupowaniach i turniejach Akademia kładzie nacisk na grę fair play i szacunek dla sportowych rywali.


Zobacz także

Mail Boxes Etc. nowym właścicielem GEL Proximity
Klimatyczna neutralność we wszystkich fabrykach Kärcher
Firma ISS promuje usługę Tork PaperCircle®
Cyfrowa transformacja w polskich firmach handlowych
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Prologis świętował Dzień Dziecka w Poznaniu!
Grupa Raben wśród liderów zrównoważonego rozwoju
Firma ISS promuje usługę Tork PaperCircle®
10 edycja IMPACT DAY już za nami

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów