2018-11-09 | Nowości dla TSL

Astro WMS® Mobile Companion

Firma Consafe Logistics zaprezentowała dziś aplikację na smartfony Astro WMS® Mobile Companion. Pozwala ona pracownikom na monitorowanie operacji wewnątrz magazynów w dowolnym czasie i miejscu za pomocą urządzeń mobilnych. Dane analityczne oraz te, które dotyczą wydajności magazynu, mogą być sprawdzane w czasie rzeczywistym w każdym momencie, co umożliwia szybką reakcję i zwiększenie wydajności. Ważne informacje są przekazywane za pomocą automatycznych powiadomień.

Aplikacja Mobile Companion w standardzie pokazuje najważniejsze informacje z Astro WMS®, ale może również zostać rozszerzona w celu wizualizacji informacji z dowolnego, innego źródła danych.

"Kierownicy magazynów muszą na bieżąco wiedzieć, co się dzieje na ich odcinku łańcucha dostaw, żeby móc reagować bez zbędnej zwłoki. Algorytm powiadomień automatyzuje przepływ najważniejszych informacji, a użytkownik nie jest zasypywany nieistotnymi powiadomieniami, które tylko usypiają jego czujność. Dzięki temu pracownicy mogą szybko podejmować odpowiednie działania, zapobiegając negatywnym efektom i maksymalizując korzyści" – mówi Stefan Svedberg, Product Manager odpowiedzialny za rozwój produktu w Consafe Logistics.

Więcej informacji na temat rozwiązań Consafe Logistics dla logistyki można znaleźć na stronie: https://www.consafelogistics.com/pl/products/astro-wms/

Zobacz także

Najnowszy numer czasopisma Kaizen już dostępny!
Zakup winiet na Litwę, Łotwę i Estonię w aplikacji A-Toll
Aplikacja Riwal Rental na telefony jest już dostępna
DKV BOX EUROPE wchodzi na rynek w IV kwartale 2018 r.
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Współpraca Consafe Logistics i Grupy Kapitałowej Kęty S.A.
Przemysł 4.0 wymusi na systemach magazynowych dostosowanie się do panujących standardów
Przyjęcia oraz wydania w Studio Magazyn WMS.net SoftwareStudio
Funkcjonalności w Studio Magazyn WMS.net SoftwareStudio
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA