2020-09-16 | Głos z rynku

Canpol wybrał system WMS od Consafe

Właściciel marek Canpol Babies i Lovi zdecydował się na zakup najnowszej wersji systemu Astro WMS® od Consafe.

„Wyboru systemu dokonaliśmy bardzo rozważnie, nie żałując czasu na rozmowy, wizyty referencyjne i analizy” – mówi Marek Woźnica, kierownik magazynu odpowiedzialny za inwestycję

„Ostatecznie to Astro WMS najlepiej spełnił nasze dzisiejsze oczekiwanie, a co więcej, strategia produktowa Consafe wpisuje się w naszą wizję logistyki magazynowej w przyszłości” – dodaje.

Jednym z wymagań postawionych dostawcom było dostarczenie ustandaryzowanego rozwiązania, które oparte jest o najlepsze praktyki rynkowe i nie wymaga zaawansowanego programowania „pod klienta”. Krzysztof Kalisz, który po stronie Consafe odpowiadał za dobór odpowiedniego rozwiązania, opowiada, jakie korzyści płyną z takiego podejścia:

„Szeroki standard konfiguracyjny Astro WMS® pozwala najpierw na bezproblemowe wdrożenie, a w przyszłości na szybką aktualizację do nowej wersji, tak aby system się nie starzał. Chcemy, aby o ewentualnym „szyciu” pod klienta decydowały warte utrzymania elementy przewagi konkurencyjnej, a nie np. przyzwyczajenia pracowników. Oczywiście mocno wspieramy klienta w całym procesie zarządzania zmianą, jaką niewątpliwie jest ustandaryzowanie procesów w nowym systemie”.

W najbliższych tygodniach rozpocznie się analiza przedwdrożeniowa, a uruchomienie produkcyjne systemu planowane jest na drugi kwartał 2021.

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczny.com - KLIKNIJ


Zobacz także

IT.integro zapraszam na technologiczną konferencję online
DHL dostarcza na drugi dzień paczki zamówione przed 22:00
RFID w centrach logistycznych – szybciej, dokładniej, taniej
Późny początek sezonu wycieczkowego w Porcie Gdańsk
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

CCC we współpracy z PSI wdrożyło system automatycznego sterowania wózkami
Delta Trans uruchamia system WMS od firmy Consafe
Körber liderem systemów WMS wg. Gartner 2020 Magic Quadrant
Studio Magazyn WMS.net SoftwareStudio na urządzenia z systemem Android
REKLAMA

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA