2017-11-20 | Magazynowe inwestycje i transakcje

Kolejny centrum dystrybucyjne w Polsce Zachodniej

FIEGE otwiera kolejny oddział i zwiększa aktywność w zachodniej Polsce. W centrum dystrybucyjnym w Zielonej Górze, operator logistyczny będzie obsługiwał zwroty znanych marek odzieżowych aktywnie wykorzystujących internetowy kanał sprzedaży. Na potrzeby projektu, FIEGE zatrudni 300 osób.
Kolejny centrum dystrybucyjne w Polsce Zachodniej (Żródło: FIEGE)
Rynek e-commerce w Polsce rozwija się niezwykle dynamicznie, a firmy poszukują rozwiązań umożliwiających optymalizację obsługi zwrotów zarówno od strony kosztowej, jak i czasu ich procesowania, który z kolei przekłada się na wzrost satysfakcji klientów ze sprawnie i szybko przeprowadzonej operacji. Doświadczenie FIEGE w obsłudze branży e-handlu zapewnia realizację obu powyższych korzyści.

„Otwarcie nowej lokalizacji FIEGE w Zielonej Górze, realizującej obsługę zwrotów jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie naszych klientów na sprawną, dynamiczną i elastyczną obsługę branży e-commerce. Ta atrakcyjna lokalizacja i zdobyte know-how umożliwią nam uruchomienie efektywnego kosztowo centrum. Nasze dopracowane procedury, doświadczenie oraz optymalizacja procesów zminimalizują liczbę błędów w obsłudze i przyspieszą realizację zwrotów, czego efektem będzie wzrost zadowolenia końcowych klientów z przeprowadzonej transakcji i krótkiego czasu niezbędnego do zwrotu płatności za zwracane produkty. Ekspansja FIEGE na zachód Polski jest kolejnym etapem realizowanej przez firmę strategii”, mówi Piotr Kohmann, CEO FIEGE EE.
 
 
Nowa placówka FIEGE zlokalizowana jest w Panattoni Park Zielona Góra na terenie Lubuskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego. Centrum logistyczne położone jest zaledwie 6 km od drogi ekspresowej S3 oraz w odległości około 70 km od granicy polsko-niemieckiej. Niezwykle atrakcyjne położenie magazynu usprawni proces dostarczania przesyłek w dowolne miejsce w kraju i na świecie. W magazynie o powierzchni ponad 5 tys. metrów kwadratowych zatrudnienie znajdzie ponad 300 osób. Centrum rozpocznie swoją działalność w styczniu 2018 roku.
 
źródło: FIEGE

Zobacz także

Wzrost cen w wybranych lokalizacjach magazynowych
Producent opakowań najmuje magazyn w Hillwood Markach
Ponad 82 000 m2 dla Corning w strykowskim parku
DB Schenker uruchamia centrum logistyczne w Madrycie
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Chiny szansą dla polskich przedsiębiorstw e-commerce
Rynek magazynów dedykowanych obsłudze e-handlu odnotowuje dynamiczny rozwój
Algorytmy pomagają w znalezieniu idealnego pracownika
FIEGE powiększa grono swoich klientów
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA