2018-01-17 | Głos z rynku

UPS przekazał 20 tys dolarów grantu fundacji DKMS

Podczas uroczystości w Centrum Obsługi Procesów Biznesowych (GBS) w Łodzi, Fundacja UPS, charytatywne ramię firmy, przekazała fundacji DKMS grant o wartości 20 tysięcy dolarów. DKMS to organizacja o światowym zasięgu, która szuka dawców dla pacjentów potrzebujących przeszczepu komórek macierzystych z krwi lub szpiku kostnego.
UPS przekazał 20 tys dolarów grantu fundacji DKMS (Żródło: UPS)

-UPS jest firmą, która angażuje się w życie społeczności lokalnych, w których działa- powiedział Piotr Sitarek, Dyrektor Generalny, UPS Polska. -Jestem dumny, że pracownicy UPS tak chętnie pomagają innym, zwłaszcza w tak wyjątkowy sposób – poświęcając czas i cząstkę siebie, aby dać potrzebującym rzecz najcenniejszą: szansę.
W ramach lipcowych Dni Wolontariatu, w biurach UPS w Łodzi i we Wrocławiu, została przeprowadzona akcja zachęcająca do zarejestrowania się w charakterze potencjalnych dawców komórek macierzystych szpiku. Dzięki akcji, blisko 90 pracowników UPS zarejestrowało się w bazie Dawców.


-Jesteśmy niezmiernie wdzięczni firmie UPS za przekazany grant”- powiedział Marek Makowski – Koordynator ds. fundraisingu Fundacji DKMS. -Jednak największe uznanie należy się pracownikom firmy, którzy licznie zarejestrowali się jako Dawcy. Bardzo dziękujemy!
W ciągu 8 lat Fundacja zarejestrowała w Polsce ponad 1 140 000 potencjalnych Dawców. Pieniądze z grantu zostaną przeznaczone na wsparcie osób potrzebujących pomocy ze względu na ich stan fizyczny, psychiczny lub emocjonalny, a także promowanie nauki oraz badań w dziedzinie przeszczepiania komórek macierzystych oraz promocji zdrowia publicznego.


Zobacz także

FM Logistic poprowadzi nowe centrum dystrybucji do klienta IKEA
CHEP i Endurance Technologies wyróżnione w kategorii zrównoważenia ekologicznego konkursu Automotive Global Awards
Poczta Polska i PKP podpisały list intencyjny o współpracy na rzecz rozwoju usług logistycznych na wspólnych gruntach
GEFCO przejęło GLT - przewoźnika na linii Europa-Maroko
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Innowacyjne podejście do CSR zaproponowane przez WIŚNIOWSKI
UPS rozszerza działalność o 14 nowych krajów
UPS zwiększa ładowność między Polską a Hongkongiem
Zrównoważony rozwój cieszy się niesłabnącą popularnością
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA