2018-01-17 | Głos z rynku

UPS przekazał 20 tys dolarów grantu fundacji DKMS

Podczas uroczystości w Centrum Obsługi Procesów Biznesowych (GBS) w Łodzi, Fundacja UPS, charytatywne ramię firmy, przekazała fundacji DKMS grant o wartości 20 tysięcy dolarów. DKMS to organizacja o światowym zasięgu, która szuka dawców dla pacjentów potrzebujących przeszczepu komórek macierzystych z krwi lub szpiku kostnego.
UPS przekazał 20 tys dolarów grantu fundacji DKMS (Żródło: UPS)

-UPS jest firmą, która angażuje się w życie społeczności lokalnych, w których działa- powiedział Piotr Sitarek, Dyrektor Generalny, UPS Polska. -Jestem dumny, że pracownicy UPS tak chętnie pomagają innym, zwłaszcza w tak wyjątkowy sposób – poświęcając czas i cząstkę siebie, aby dać potrzebującym rzecz najcenniejszą: szansę.
W ramach lipcowych Dni Wolontariatu, w biurach UPS w Łodzi i we Wrocławiu, została przeprowadzona akcja zachęcająca do zarejestrowania się w charakterze potencjalnych dawców komórek macierzystych szpiku. Dzięki akcji, blisko 90 pracowników UPS zarejestrowało się w bazie Dawców.


-Jesteśmy niezmiernie wdzięczni firmie UPS za przekazany grant”- powiedział Marek Makowski – Koordynator ds. fundraisingu Fundacji DKMS. -Jednak największe uznanie należy się pracownikom firmy, którzy licznie zarejestrowali się jako Dawcy. Bardzo dziękujemy!
W ciągu 8 lat Fundacja zarejestrowała w Polsce ponad 1 140 000 potencjalnych Dawców. Pieniądze z grantu zostaną przeznaczone na wsparcie osób potrzebujących pomocy ze względu na ich stan fizyczny, psychiczny lub emocjonalny, a także promowanie nauki oraz badań w dziedzinie przeszczepiania komórek macierzystych oraz promocji zdrowia publicznego.


Zobacz także

FM Logistic poprowadzi nowe centrum dystrybucji do klienta IKEA
CHEP i Endurance Technologies wyróżnione w kategorii zrównoważenia ekologicznego konkursu Automotive Global Awards
Poczta Polska i PKP podpisały list intencyjny o współpracy na rzecz rozwoju usług logistycznych na wspólnych gruntach
GEFCO przejęło GLT - przewoźnika na linii Europa-Maroko
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Gefco opublikowało raport CSR
40 proc mniej emisji CO2 zapowiada DB Schenker
Akwizycja pozwala wejść na rozwijające się rynki
Wyróżnienie dla Grupy Raben za etykę w biznesie
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA