2017-06-22 | Wydarzenia

INTRALOMAG na listopadową słotę

II Targi Logistyki Magazynowej INTRALOMAG to przedsięwzięcie dedykowane szeroko pojętej branży logistycznej i magazynowo-przemysłowej. Impreza odbędzie się w terminie 29-30 listopada 2017 r. w hali Expo- Łódź.
INTRALOMAG na listopadową słotę (Żródło: Intralomag)
Polska Centralna, łącznie z Łodzią, jest najbardziej pożądaną lokalizacją branży TSL w Europie Środkowo-Wschodniej. Region łódzki charakteryzuje się nie tylko dogodnym położeniem, ale i bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą drogową. Magazyny do wynajęcia w okolicach Łodzi śmiało można nazwać logistycznym centrum kraju, powierzchnie magazynowo-przemysłowe zajmują przede wszystkim operatorzy TSL, sieci handlowe oraz firmy produkcyjne.
 
Do udziału w targach zapraszamy dostawców rozwiązań intralogistycznych, wózków widłowych, technologii magazynowych, oprogramowania i usług, a także operatorów logistycznych oraz deweloperów. Duży nacisk przy tegorocznej edycji kładziemy również na rozwiązania pro ekologiczne, które stały się istotnym trendem w branży magazynowej oraz przemysłowej. Rośnie świadomość roli, jaką pełnią zielone technologie, jak i również ich przełożenie na wymierne oszczędności dla klientów.
 
 
Bardzo istotnym elementem Targów INTRALOMAG będzie STREFA INWESTORA – miejsce prezentacji jednostek samorządowych, posiadających w swojej ofercie tereny pod inwestycje wielkopowierzchniowe, a także podmiotów komercyjnych stymulujących rozwój inwestycji w tym zakresie.
 
Tak jak w roku ubiegłym wydarzeniem towarzyszącym Targom będzie III Forum Inwestora i Eksportera. W centrum Polski, w centrum Europy. Forum wychodzi naprzeciw działaniom realizowanym przez Ministerstwo Rozwoju w obszarze umiędzynarodawiania polskich przedsiębiorstw oraz wzrostu bezpośrednich inwestycji zagranicznych. Program FIiE będzie poruszał zagadnienia ważne dla firm planujących ekspansję zagraniczną zarówno na rynkach europejskich, jak i pozaeuropejskich. Omówione zostaną także kwestie związane z modernizacją korytarzy transportowych, które pozwolą jeszcze bardziej uatrakcyjnić ofertę Polski jako bardzo dobrego miejsca w Europie pod względem lokowania inwestycji logistycznych.
 
Targi Logistyki Magazynowej INTRALOMAG to idealne miejsce do prezentacji produktów i usług dedykowanych klientom o ściśle sprecyzowanych celach biznesowych oraz do nawiązywania nowych kontaktów branżowych, a co za tym idzie poznawania wzajemnych oczekiwań i potrzeb.
 
Szczegółowe informacje: www.intralomag.pl
 

Zobacz także

Siedem tysięcy klientów na 25-lecie DKV w Polsce
Azjatycka strategia AsstrA sensacją na targach Transport Logistic
Najnowszy, trzeci w tym roku numer czasopisma Magazynowanie i Dystrybucja już dostępny! Przeczytaj całe wydanie!
Poznaj Partnerów Technologicznych In4Log Industry 2017: Logisystem
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Pierwszy magazyn 7R Logistic na terenie Łodzi
Producenci opakowań z całego świata w jednym miejscu
Przygotuj się na czerwcowe Targi Modernlog!
Inwestycje w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA