2017-06-21 | Wydarzenia

Ćwiartka dla DKV

DKV Euro Service świętuje w Polsce 25-lecie swojej działalności. Na naszym rynku jest dziś najbardziej rozpoznawalnym i wszechstronnym operatorem kart paliwowych. Zatrudnia kilkadziesiąt osób, które na co dzień wspierają działalność ponad siedmiu tysięcy polskich firm transportowych.
Ćwiartka dla DKV (Żródło: DKV)
2 czerwca, w Zamku Topacz pod Wrocławiem, miała miejsce uroczysta gala, w której udział wzięło przeszło 300 gości reprezentujących branżę transportową. Byli wśród nich zarówno kluczowi klienci DKV, jaki i delegacja zarządu firmy z Niemiec oraz szefowie przedstawicielstw DKV w poszczególnych krajach Europy.
 
Uroczystość odbyła się w formule gali „oskarowej” DKV, której kulminacyjnym punktem było wręczenie wyróżnień 15 firmom, które w ciągu minionych 25 lat najbardziej przyczyniły się do rozwoju firmy w Polsce.
 
„Dziś ponad 10% obrotów firmy generowanie jest w Polsce. Odkąd Michał Bałakier przejął kierowanie spółką w 1999 r., jej obroty wzrosły 10-krotnie. Nie byłoby to możliwe bez codziennego wsparcia i inspiracji ze strony naszych klientów. Tego wieczoru chcemy im podziękować za ich wkład w rozwój i doskonalenie usług DKV” – mówi dr Alexander Hufnagl, dyrektor zarządzający DKV Euro Service.
 
Było też miejsce na kartkę z historii, a to dzięki obecności w wydarzeniu Barbary Kubaj (do niedawna dyrektor biura DKV), która towarzyszyła firmie od jej początków: „Był 12 października 1992 roku. Trzy osoby, które wybrano do reprezentowania DKV w Polsce stawiły się o 8.00 rano przed drzwiami swojego nowego biura. Podłoga i puste ściany. W pierwszych dniach pracy naszym jedynym wyposażeniem były biurka i maszyny do pisania…”
 
Przed otwarciem polskiej siedziby do grona klientów DKV należały tylko 24 firmy. Dziś jest ich ponad 7000. W ciągu tych 25 lat zdarzyło się wiele: 42 kraje Europy, 5.8 miliarda euro obrotu, 2,5 mln wydanych kart, 60 tysięcy punktów akceptacji, najważniejsze wyróżnienia i nagrody rynkowe. Firma wydająca karty paliwowe przeobraziła się w największą na europejskich drogach organizację serwisową. DKV jest dziś prekursorem w obszarze nowoczesnych technologii dla transportu. Przenosi usługi w sferę mobilności, oddając zarządzanie usługami w ręce klienta. Wyznacza kierunki innowacji w zakresie opłat drogowych – już wkrótce urzeczywistni europejską ideę jednolitej opłaty EETS.
 
Zagraniczni przedstawiciele zarządu DKV obecni na uroczystości:

Dr Alexander Hufnagl – dyrektor zarządzający DKV Euro Service, Frank Hanses - dyrektor sprzedaży DKV Euro Service, Ulrich Wolter - dyrektor marketingu DKV Euro Service, Matthias Rock, odpowiedzialny za komunikację firmy w regionie.
 
źródło: DKV
 

Zobacz także

Azjatycka strategia AsstrA sensacją na targach Transport Logistic
Najnowszy, trzeci w tym roku numer czasopisma Magazynowanie i Dystrybucja już dostępny! Przeczytaj całe wydanie!
Poznaj Partnerów Technologicznych In4Log Industry 2017: Logisystem
Poznaj Partnerów Technologicznych In4Log Industry 2017: Tagatic
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Innogy i DKV Euro Service rozliczają flotę elektryczną
Karty paliwowe IDS dla ciężarówek w 100% bezpieczne
Rok 2018 jest dla DRABPOLU rokiem jubileuszowym
DKV na Węgrzech: 100 nowych punktów akceptacji
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA