2018-06-14 | Głos z rynku

Nowy gracz na polskim rynku

AGROMA S.A. jest liczącym się na rynku dystrybutorem maszyn i urządzeń rolniczych. Specjalizuje się w handlu częściami zamiennymi do maszyn rolniczych i ciągników, łożyskami i akcesoriami do pojazdów, paszami, nawozami oraz środkami ochrony roślin. Posiada 33 sklepy firmowe.
Nowy gracz na polskim rynku (Żródło: LiuGong)
W lutym 2018 r Agroma sprzedała pierwszy wózek chińskiego producenta wszelkiej maści maszyn

Guangxi LiuGong Machinery Co., Ltd. stając się tym samym jedynym i wyłącznym importerem wózków widłowych tej marki.

Guangxi LiuGong Machinery Co., Ltd., jest chińską międzynarodową firmą produkującą maszyny budowlane z siedzibą w Liuzhou w Chinach. Jest dziesiątym co do wielkości na świecie producentem sprzętu budowlanego według udziału w rynku i największym na świecie producentem ładowarek kołowych. W lutym 2012 roku LiuGong przejął hutę Stalowa Wola i rozpoczął produkcję maszyn budowlanych w Polsce.

Wbrew rozpowszechnianym kiedyś opiniom dotyczącym jakości wyrobów z dalekiego wschodu LiuGong udowadnia , że potrafi wykonać solidny sprzęt , którego używa się na całym świecie w niewyobrażalnie przyzwoitej cenie. Gdy do tego dołożymy gwarancję do aż 3000 motogodzin mamy do dyspozycji idealne rozwiązanie dla polskiego przedsiębiorcy z sektora MŚP.

W ofercie polskiego importera znajdziemy w tej chwili czołowe wózki widłowe o udźwigu do 3,5 t w wersji spalinowej (diesel/LPG) oraz elektrycznej. Pełna oferta na stronie importera www.liugong-forklift.pl.


Zobacz także

FM Logistic uruchomił blog o logistyce przyszłości
Transport wyłączony z dyrektyw o delegowaniu pracowników
Jakie są nastroje i koniunktura w MŚP?
Nowe aplikacje dla fabryk i SUR w okularach Toshiba
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA