Wyposażenie magazynów / Systemy IT

Consafe Logistics

Consafe Logistics

02-822 Warszawa, ul. Poleczki 12

Tel. 22 76 87 000
https://www.consafelogistics.com/pl/, sales@pl.consafelogistics.com


ŁĄCZĄC PASJĘ, TALENT I ZAANGAŻOWANIE
 
Consafe Logistics jest jednym z wiodących w Europie dostawców rozwiązań do zarządzania magazynem, który tworzy przewagę konkurencyjną dla firm na całym świecie. Projektujemy, opracowujemy i wdrażamy rozwiązania dla wszystkich branż, zapewniając naszym klientom przewagę konkurencyjną w ich działalności operacyjnej. Nasze doświadczenie i wiedzę w zakresie magazynowania łączymy z oferowanym portfolio oprogramowania ze szczególnym uwzględnieniem naszego sprawdzonego i zaufanego systemu klasy WMS. Zatrudniamy ponad 350 pracowników w biurach w Szwecji, Norwegii, Danii, Holandii, Polsce i Wielkiej Brytanii i obsługujemy klientów w 30 krajach na świecie.

Biznes wygrywa, gdy starają się o to wszyscy. Współpracując z nami masz partnera, który bierze indywidualną, korporacyjną i społeczną odpowiedzialność na poważnie. Inwestujemy w ludzi, którzy chcą mieć wpływ na otoczenie i dokonywać pozytywnych zmian – na długo.

Innowacyjność jest napędzana przez chęć poprawy wydajności, generowania pomysłów, dzielenia się nimi i silne dążenie do celu. Jesteśmy po to, by przekształcać te dążenia w kreatywne rozwiązania wspierające Twój biznes. Nasze główne wartości „we care, we innovate, we deliver” kształtują kulturę naszej firmy. Towarzyszą nam na co dzień przy podejmowaniu decyzji i prowadzeniu biznesu. Wskazują też, jak postrzegają nas klienci – jako innowacyjnego, kreatywnego, profesjonalnego i odpowiedzialnego partnera.
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA