Targi

Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych – SyMas

Data i Miejsce: 18.10.2017 - 19.10.2017 Kraków
Organizator: Targi w Krakowie
Strona www: http://symas.krakow.pl/pl/

Według prognoz Instytutu Badań nad Gospodarką Rynkową zapotrzebowanie na cement w Polsce w okresie 2018-2020 osiągnie poziom 22-23 milionów ton. Przemysł cementowy w naszym kraju, pod względem wielkości produkcji plasuje się na siódmym miejscu wśród europejskich producentów cementu. Zaawansowana modernizacja zakładów produkcyjnych w ostatnich latach ma na tą pozycję kluczowy wpływ.
SyMas baner newsletter640x245
 
Aby poznać najnowsze rozwiązania dla sektora cementowo-wapienniczego warto odwiedzić 9. Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych – SyMas, które odbędą się 18-19 października w EXPO Kraków. Organizatorzy Targów z myślą o producentach kruszyw przygotowują nową strefę dla Przemysłu Cementowo-Wapienniczego.
 
Z myślą o kruszywach

Gałąź przemysłu jakim jest sektor cementowo-wapienniczy od lat odgrywa bardzo ważną rolę w polskiej gospodarce. Co za tym idzie zakłady produkcyjne zajmujące się tego typu kruszywami należą do światowej czołówki z eksporcie i produkcji cementu i wapna, dysponując jednocześnie zmodernizowanym zapleczem technicznym. Rosnące potrzeby i oczekiwania branży sprawiły, że Organizatorzy Targów SyMas postanowili stworzyć strefę tematyczną dedykowaną producentom surowców a także dostawcom maszyn do kruszyw o nazwie „Strefa dla Przemysłu Cementowo-Wapienniczego”. Poruszone zostaną także tematy dotyczące bezpieczeństwa i ochrony środowiska zgodnych z normami UE.

Wiedza i doświadczenie

Poza prezentacją maszyn, usług i produktów na uwagę podczas Targów SyMas zasługują także liczne wydarzenia towarzyszące. Dla zwiedzających przygotowane zostaną seminaria workShops – wykłady prowadzone przez ekspertów, którzy opowiedzą o nowych produktach, wdrożeniach, a także nowych pomysłach na rozwój przemysłu. Seminaria jak co roku odbędą się na hali wystawienniczej. W ramach Targów odbędzie się również konferencja „Nowoczesne Technologie w Branży Materiałów Sypkich”.
 
Jeszcze więcej dla przemysłu

Odwiedzający Targi SyMas będą mieli także okazję zapoznać się z ofertą 8. Międzynarodowych Targów Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji – Maintenance, które obędą się w tym samym czasie. Wystawcy zaprezentują rozwiązania pozwalające m.in. na sprawne utrzymanie w ruchu maszyn i ciągów technologicznych. Tak przygotowana oferta Targów daje możliwość pełnego zapoznana się z nowościami w branży. W odpowiedzi na bardzo duże zainteresowanie Targami – Organizatorzy postanowili otworzyć drugą halę wystawienniczą. Czym jeszcze zaskoczy nas przemysłowa jesień?
 
Więcej informacji na: www.symas.krakow.pl i www.mtc.krakow.pl
Organizator wydarzenia: Targi w Krakowie
Miejsce i data Targów: EXPO Kraków, 18-19 października 2017 r.
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA