2017-05-16 | W magazynie

Funkcjonalność dużego kalibru

W każdym biznesie ważne są jakość, niezawodność i elastyczność. Są one dziś uznawane za kluczowe wymagania stawiane nie tylko własnej firmie, ale także jej partnerom biznesowym i kontrahentom. Dopasowanie na każdym etapie współpracy stanowi bowiem warunek efektywnego działania.
Funkcjonalność dużego kalibru (Żródło: Wiśniowski)
Dopasowanie gwarantem sukcesu

Właściciele dużych obiektów przemysłowych wiedzą, że od jakości i niezawodności wykorzystywanego sprzętu w dużej mierze zależy sukces ich firmy. Umiejętność jego doboru do specyfiki działalności konkretnego przedsiębiorstwa pozwala wypracować rozwiązania idealnie sprawdzające się w danym środowisku produkcyjnym. Warunek ten dotyczy również bram segmentowych do zastosowań przemysłowych.

Produkcja bram dla przemysłu niesie ze sobą specyficzne wymogi i niebagatelne wyzwania. Oprócz funkcjonalności ogromną rolę odgrywa trwałość, bowiem wszystkie elementy konstrukcji muszą znieść w doskonałym stanie wieloletnią i zazwyczaj intensywną eksploatację w trudnych warunkach. Istotne jest przede wszystkim, by brama odpowiadała najbardziej wygórowanym potrzebom.
 
Funkcjonalność w rozmiarze XXL

W odpowiedzi na wysokie wymagania przedsiębiorców firma WIŚNIOWSKI wprowadziła do swojego asortymentu wielkogabarytową bramę przemysłową MakroTherm XXL, która zapewnia funkcjonalność i niezawodność zachowane w wielkowymiarowej konstrukcji. Brama dobrze sprawdza się m.in. jako zamknięcie hangarów w lotnictwie ultralekkim, w których przechowywane są małe samoloty, motolotnie czy śmigłowce, a także w miejscach, gdzie przechowywany jest ciężki sprzęt budowlany, maszyny rolnicze itp.

MakroTherm XXL jest kolejnym innowacyjnym produktem łączącym sprawdzoną budowę bramy segmentowej z nowoczesnym płaszczem z paneli o grubości 60 mm gwarantujących termoizolację na poziomie 0,9 W/m2K. Jego konstrukcja pozwala na wykonanie bram o maksymalnych wymiarach 10 000 × 5000 mm (szer. × wys.). Bramę standardowo napędza napęd elektryczny GFA SE 25.24 FU wraz z falownikiem gwarantującym płynną pracę (łagodny start i zatrzymanie), zasilany napięciem 230 V lub 340 V.
 
Gwarancja trwałości i bezpieczeństwa

Konstrukcja bramy została odpowiednio wzmocniona, m.in. przez specjalny system podwieszenia, podwójne rolki i zawiasy, omegi oraz wzmocniony system mocowania zawiasów w panelach. Produkt standardowo wyposażony jest w kurtynę świetlną zapewniającą maksymalne bezpieczeństwo użytkowania. Gęsta sieć fotokomórek zabezpiecza światło bramy przed niekontrolowanym zamknięciem, gdy znajdzie się w niej przeszkoda.

MakroTherm XXL objęty jest gwarancją producenta obejmującą 15 000 cykli zamykania i otwierania. W ofercie dostępne są dwa typy prowadzenia: standardowe oraz wysokie, pozwalające na zamontowanie bramy w większości obiektów tego typu.
 
źródło: Wiśniowski
 

Zobacz także

Jak korzystnie wybrać lokalizację na rynku magazynowym?
System AWIA Horyzont® wspomaga pracę 55 wózków podnośnikowych oraz zabezpiecza 1000 pracowników Swiss Krono w Żarach
Segmentowe bramy przemysłowe SPU 67 Thermo Hörmann pozwalają wyeliminować straty energii w obiektach przemysłowych
Terminale Scorpio x3 i Magellan 2200vs wraz z systemem Feniks WMS podniosły efektywność procesów biznesowych Partner tele.com.
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Uroczyste otwarcie siedziby Novoferm
WIŚNIOWSKI w piłkarskim stylu podbija Francję
Brama rolowana Hörmann- alternatywa dla bram segmentowych
Ponad 500 mkw. stoiska, kompleksowa oferta, trzy złote medale- WIŚNIOWSKI na Budmie
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA