2017-05-17 | Z ładunkiem w drodze

Yusen Logistics na pomoc farmaceutom

Yusen Logistics dostawca globalnych usług logistycznych w branży farmaceutycznej, ogłasza uruchomienie dedykowanej bramy dla branży farmaceutycznej we Frankfurcie.
Yusen Logistics na pomoc farmaceutom (Żródło: Yusen Logistics)
Nowa usługa jest uruchamiania w ramach oficjalnego wprowadzenia do oferty Yusen Logistics globalnych usług przewozu lotniczego dla branży farmaceutycznej, spełniających wymogi Dobrej Praktyki Dystrybucji (ang. Good Distribution Practice, GDP) i realizowanych z terytorium Niemiec. To ostatni krok w rozwoju spółki zorientowanym na klienta w łańcuchu dostaw w branży farmaceutycznej.
 
Dostępna we Frankfurcie globalna sieć, częstość świadczenia usług, wybór przewoźnika, uproszczone procesy zarządzania ładunkami i przyjazne służby celne gwarantują wysoką jakość oferty logistycznej dla branży farmaceutycznej.
 
 
Nowa usługa została opracowane w ścisłej współpracy z klientami Yusen Logistics działającymi w branży farmaceutycznej, którzy coraz częściej szukają nowych sposobów na optymalizację obiegu towarów zgodnie z ograniczeniami nakładanymi przez Dobrą Praktykę Dystrybucji. Nowa usługa stanowi połączenie między niemieckim centrum konsolidacji importu i eksportu należącym do Yusen Logistics a europejską siecią drogową, które razem tworzą prawdziwie multimodalne centrum transportu. Zapewnia to firmie Yusen Logistics elastyczność w generowaniu korzyści ekonomicznych, niwelowaniu kosztów oraz budowaniu wartości dla klientów w tym wysoce wymagającym środowisku.
 
Europejska Autostrada Farmaceutyczna należąca do Yusen Logistics jest już zakontraktowana na przewóz ponad 2 milionów palet w tym roku, dostarczając dzielone i jednorazowe rozwiązania zgodnie z wysoce złożonymi wymaganiami naszych klientów w obszarze łańcucha dostaw.
 
Usługa jest przeznaczona wyłącznie na użytek branży farmaceutycznej i medycznej, które podlegają surowym regulacjom. Dysponując ponad 50 000 punktów dostaw w samej Europe, Yusen Logistics obecnie realizuje 20 000 dostaw tygodniowo w 36 krajach.
 
źródło: Yusen Logistics
 

Zobacz także

Jakie wsparcie oferuje Ekol na rzecz nowego Szlaku Jedwabnego?
Volvo koncentruje się na niechronionych użytkownikach dróg
UPS przejmuje Grupę Nightline Logistics z Irlandii
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Haier powierzył Yusen Logistics dystrybucję produktów
Magazyn farmaceutyczny – charakterystyka techniczna obiektu
Yusen Logistics rozszerza współpracę z AstraZeneca
Yusen Logistics spełnia wymogi branży farmaceutycznej
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA