2019-01-11 | Nowości dla TSL

Sprzęt dla przemysłu

Seria tabletów AIM to nowy produkt w ofercie dystrybutora Elmark Automatyka. Urządzenia wyprodukowane zostały przez firmę Advantech, która specjalizuje się w automatyce i komputerach przemysłowych. Oznaczone nazwą AIM tablety wyróżniają się lekką i smukłą obudową w przeciwieństwie do typowych tabletów przemysłowych.

Dostępne są dwa modele AIM-65 i AIM-68 o przekątnych ekranu 8” i 10” co pozwala dobrać odpowiednie urządzenie do potrzeb użytkownika. Wzmocniona obudowa urządzeń zabezpiecza przed uszkodzeniem przy upadku ze 120cm. Dodatkowo chroni sprzęt przed pyłem i wodą zgodnie z normą IP65. Tablety na tle przemysłowych rozwiązań wyróżniają się matrycą Full HD, która w połączeniu z odpornym szkłem Corning® Gorilla® Glass 3 i pojemnościowym ekranem pozwala na pełną kontrolę urządzenia.

ahw

Wsparcie dwóch systemów operacyjnych.

Tablety serii AIM oferują możliwość wyboru systemu pomiędzy Windowsem 10 IoT Enterprise a Androidem 6.0. Dostępność dwóch systemów pozwala na współpracę tabletów z dedykowanymi aplikacjami działającymi wyłącznie na jednym systemie.

Ciągła praca urządzenia z wymienną baterią

Przemysłowe tablety przystosowane są do pracy 24h na dobę. Dzięki wymiennej baterii po rozładowaniu urządzenia możemy zamontować nowy akumulator i dalej korzystać z urządzenia. Pozwala to zwiększyć wydajność pracownika. Dodatkowo 10” wersja wyposażona jest w baterię hot-swap, która umożliwia wymianę baterii bez wyłączania urządzenia.

AIM68

Komunikacja 4G LTE/Wi-Fi/Bluetooth

Tablety wyposażone w modem Wi-Fi i Bluetooth umożliwiają bezprzewodową transmisje danych, zarządzanie i aktualizacje z bazą danych w chmurze. Dodatkowo znajdujący się moduł 4G/LTE i GPS może wspierać systemy monitorowania floty i bezpośrednią komunikację w celu zwiększenia wydajności usług.

Dodatkowe akcesoria

Tablety posiadają dodatkowe złącze umożliwiające szybki montaż zewnętrznych modułów takich jak czytnik kodów kreskowych, port LAN + COM, czytnik RFID. Poza zewnętrznymi modułami tablety można wyposażyć w uchwyty na rękę, rysik aktywny, uchwyt na ramię, lub dostosować do naszego środowiska pracy przez stacje dokujące (stacja biurowa, stacja VESA, stacja samochodowa).

aim 65

 

Pełna oferta tabletów przemysłowych znajduje się na stronie https://rugged.com.pl/pl/notebooki-tablety-terminale-wozkowe/tablety.html

Źródło: Elmark Automatyka


Zobacz także

Ośmiokrotnie szybsze konfekcjonowanie przewodów
Innowacyjny system workflow w obsłudze celnej
Platforma do obliczania kosztów w transporcie
Pojemnik stworzony do obsługi zamówień online
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Konferencja Axon Media dla kadry zarządzająco-technicznej
Dachser testuje systemy autonomiczne w logistyce
Tablet z certyfikatem ATEX do użycia w strefie zagrożenia
Automatyzacja to niższe koszty działalności i skrócenie czasu produkcji
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA