2018-03-08 | Nowości dla TSL

Premira: Verizon Connect dla TSL

Verizon Connect to nowa generacja rozwiązań dla firm transportowych oraz wszystkich tych, które wykorzystują w swojej działalności pojazdy. Verizon Connect łączy w sobie trzy renomowane firmy oferujące oprogramowanie do zarządzania flotą oraz pracownikami mobilnymi. Dostarcza rozwiązań, które pomagają klientom zwiększyć bezpieczeństwo, produktywność i wydajność.
Premira: Verizon Connect  dla TSL (Żródło: Fotolia)

Premiera Verizon Connect jest efektem zakończonej integracji działu pojazdów Verizon z dwoma niedawno nabytymi firmami tworzącymi oprogramowanie do zarządzania flotą i pracownikami mobilnymi pod jedną, wspólną marką. Verizon Connect to łącznie ponad 5 miliardów dolarów inwestycji. Marka oferuje klientom kompleksowe rozwiązania do zarządzania flotą, które pomagają zwiększyć bezpieczeństwo, produktywność i wydajność.
Verizon Connect zapewnia łączność i wgląd w dane, pozwalające klientom otrzymywać na bieżąco dokładne informacje o położeniu pojazdów i pracowników, ich efektywności, bezpieczeństwie, produktywności czy przestrzeganiu przepisów. Nowa marka to połączenie niemal 20 lat doświadczeń 3500 specjalistów z zakresu telematyki, mobilnej siły roboczej oraz zarządzania flotą. -Jedna z rzeczy, z których jesteśmy najbardziej dumni w Verizon Connect to ogromny wpływ naszych obecnych a także przyszłych technologii na społeczeństwo- mówi Andrés Irlando, CEO Verizon Connect. -Pracujemy z klientami nad utrzymaniem integralności łańcucha chłodniczego i bezpieczeństwa towarów nietrwałych podczas transportu. Chcemy umożliwić im bardziej wydajną pracę w celu zmniejszenia emisji, monitoring i diagnostykę pojazdów, aby poprawić efektywność zużycia paliwa, a także udostępnić aplikację do grywalizacji, która pomoże im rozpoznać i nagrodzić ich najbezpieczniej jeżdżących kierowców. A to jeszcze nie wszystko!

Rozwiązania i usługi Verizon Connect obejmują kompleksowe platformy oprogramowania do zarządzania flotą i pracownikami mobilnymi, wbudowany sprzęt OEM oraz system Hum Verizon - dedykowane na rynek konsumencki urządzenie z kategorii „connected vehicle”, które pomaga kierowcom prowadzić pojazdy w sposób bardziej bezpieczny i efektywny.
Dotychczasowe marki z portfolio Verizon, w tym Verizon Telematics, Fleetmatics i Telogis, od tej pory działają pod wspólną nazwą Verizon Connect.

 


Zobacz także

Laser do monitorowanie przestrzeni w automatyce i intralogistyce
BMW Group wybrało IVECO Stralis NP do testów technologii LNG
Blockchain wyeliminuje koszty administrowania dokumentami ładunków
TDapp TRUCK aplikacja dla kierowców pozwalająca wezwać pomoc
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Zielone światło dla cyfryzacji branży transportowej
Telematyka wspiera zarządzanie eksploatacją floty
Nie istnieje “bezpieczne przekraczanie prędkości”
Rośnie znaczenie nowych technologii w transporcie
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA