2017-09-13 | Wydarzenia

XIV Międzynarodowy Kongres GEMBAKAIZEN™

Co łączy kulturę, liderowanie i nawyki? KAIZEN™! Jayanth Murthy mówił, że nawyki i grupowe zachowania tworzą kulturę. KAIZEN™ polega na zmianie kultury, i jeśli nie zmienisz nawyków, które występują u każdej osoby codziennie na GEMBA, wtedy nie zmienisz nic. A Liderowanie? Wiadomo, siła idzie z dołu, ale przykład musi iść z góry.
Liderowanie w kulturze KAIZEN™ będzie tematem przewodnim tegorocznego, XIV Międzynarodowego Kongresu GEMBAKAIZEN™. Wydarzenie to na stałe wpisało się już do kalendarza polskich i europejskich przedsiębiorstw, dzięki unikalnej formule prelekcje + warsztaty, wizyty GEMBA Walk w firmach z wdrożonym KAIZEN™ oraz dodatkowe warsztaty także w firmach naszych Partnerów.

Część merytoryczną otworzy sam Jayanth Murty, ekspert w dziedzinie KAIZEN™ z 25 letnim doświadczeniem i świetny mówca. Wdrażał rozwiązania optymalizacyjne w branży produkcyjnej i usługowej w ponad 30 państwach, m.in. na Bliskim Wschodzie, w Afryce oraz Indiach. Udowodnił, że wdrożenie KAIZEN™ jest możliwe nawet w instytucjach państwowych po tym, jak zoptymalizował rząd Mauritiusa, Kenii i Indii.

Pierwszego dnia wystąpią dla Was także przedstawiciele firm: JTI, VELUX, PKP Energetyka, Faurecia, UTC Aerospace, Cooper Standard, AutoStore. Ponadto odbędą się warsztaty do wyboru, prowadzone przez Faurecia, AutoStore, TWI, ACE, Velux oraz KAIZEN™ Institute. Pierwszy dzień zakończy się uroczystym bankietem dla wszystkich uczestników, a drugiego dnia zabierzemy Państwa do hal produkcyjnych najlepiej zoptymalizowanych firm w Polsce: Fiat Chrysler Automobiles, Volvo Buses, Cooper Standard, UTC Aerospace, VELUX, Wabco, Lear, JTI, Faurecia i US Pharmacia. Każda taka wizyta, zwana GEMBA™ Walk trwa cały dzień i jest świetną okazją do zaczerpnięcia wiedzy i inspiracji. Nad wysokim poziomem merytorycznym będą czuwać eksperci KAIZEN™ z danej firmy oraz Konsultanci Kaizen institute. Uczestnicy, oprócz przejścia się po hali produkcyjnej, wezmą udział w prezentacji firmy, spotkaniu z jej pracownikami i zostaną poproszeni o przekazanie własnych obserwacji. Każdy bowiem chce się doskonalić, nawet firmy, które świecą przykładem!

Rok temu po raz pierwszy zaproponowaliśmy Państwu solidną dawkę wiedzy i inspiracji trzeciego dnia, podczas warsztatów odbywających się na terenie naszych partnerów – GEMBA™ Workshop Day. Warsztaty cieszyły się dużym zainteresowaniem, więc w tym roku lista firm w których odbędą się warsztaty powiększyła się, i będą to Cooper Standard, VELUX oraz UTC Aerospace.

Zapraszamy na stronę www.kongreskaizen.pl, gdzie znajdą Państwo wszystkie potrzebne informacje: program, ulotkę, formularz zgłoszeniowy oraz filmy z ubiegłorocznych edycji Kongresu. Do zobaczenia na Kongresie GEMBAKAIZEN™!
 
źródło: Profes
 

Zobacz także

Czwarty numer w tym roku Top Logistyk już dostępny - zobacz, co w numerze i przeczytaj wybrane artykuły.
Najnowszy numer czasopisma Kaizen już jest! Dwa artykuły dostępne dla wszystkich!
Zapraszamy kierowników produkcji do udziału w wydarzeniu organizowanym przez Axon Media
Zapraszamy na kolejną edycję spotkania masterclass „Tour de Magasins”
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Czy w XXI wieku problemy organizacji zdefiniowane przez Williama Edwardsa Deminga nadal są aktualne?
Chwytaki nadają manipulatorom możliwość wszechstronnych zastosowań
Co zmienia w funkcjonowaniu linii produkcyjnej transport Mizusumashi?
Kongres Kolejowy odbędzie się po raz siódmy
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA