2016-03-22 | Wydarzenia

Camso rozpoczyna działalność w Wietnamie

Camso, dawniej Camoplast Solideal, inauguruje swój nowy zakład produkcyjny w Wietnamie, aby osiągnąć pozycję lidera na azjatyckim rynku Material Handling (opon do wózków widłowych).

Camso pokrywa popyt na cały wymagany asortyment segmentu opon do wózków widłowych, dysponując najszerszą gamą tego typu produktów na rynku.

- Ta nowa fabryka zobowiązuje nas do utrzymania pozycji najlepszego partnera dla klientów OEM (produkujących wózki widłowe) oraz rynku wtórnego (aftermarket) na rynku azjatyckim i stanowi inwestycję, której celem jest wzmocnienie nasze pozycji lidera w segmencie opon Material Handling (opon do wózków widłowych) - mówi Jean­ François Ferland, Wiceprezes i Dyrektor Działu Material Handling w Camso.

Fabryka, zajmująca powierzchnię 23 000 mkw., zbudowana została w ciągu 14 miesięcy i jest wyposażona w najlepsze w swej klasie urządzenia i technologię produkcyjną. Zakład mieści się w Wietnamsko­-Singapurskim Parku Przemysłowym w mieście Tan Uyen, w prowincji Binh Duong, co stanowi idealną lokalizację umożliwiającą dywersyfikację działalności produkcyjnej i poprawę konkurencyjności przez Camso. Wietnam, jako piąty co do wielkości na świecie kraj w dziedzinie produkcji kauczuku, zapewnia dostęp do surowców, konkurencyjną siłę roboczą wysokiej jakości oraz sprzyjające środowisko przemysłowo­ekonomiczne dla prowadzenia działalności.

Nowy obiekt Camso w Wietnamie uzupełnia działalność produkcyjną spółki prowadzoną w obiektach w Argentynie, Brazylii, Kanadzie, Chinach, na Węgrzech, we Włoszech, Korei Południowej, Sri Lance i Stanach Zjednoczonych.

Aktualności, wydarzenia, komentarze, branżowe czasopisma - bądź na bieżąco. Zapisz się do newslettera portalu logistyczy.com - KLIKNIJ


Zobacz także

IX Konferencja: Lean Camp odbędzie się 18 i 19 maja w zabytkowej Stacji Kolejki Wąskotorowej w Rudach.
DSV Road rozwija działalność związaną z realizacją transportów ponadgabarytowych dla swoich klientów.
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Sieć TruckForce receptą na zachowanie mobilności flot
Jak stereotypy mogą wpłynąć na zarządzanie flotą?
Opaski do wózków widłowych odprowadzające ładunki elektrostatyczne
Jakie opony wybierają użytkownicy wózków widłowych?
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA