2018-05-15 | Głos z rynku

Po nowości z automatyki do Lublina

Co warto wiedzieć o nowych rozwiązaniach z zakresu automatyki, by wyprzedzić konkurencję? Taką wiedzą z uczestnikami będą się dzielić doświadczeni praktycy, którzy poprowadzą 14 czerwca w Lublinie Konferencję Techniczną przygotowaną przez Axon Media. Wydarzenie dedykowane jest dla kadry zarządzająco-technicznej zakładów przemysłowych i produkcyjnych.
Po nowości z automatyki do Lublina (Żródło: Axon Media)

Tematem wiodącym wydarzenia pn. „Automatyzacja i systemy sterowania w zakładach produkcyjnych” będzie optymalizacja i wzrost efektywności produkcji poprzez automatyzację w kontekście wzrostu bezpieczeństwa ludzi oraz procesów. Do udziału, jako prelegentów i wystawców zaproszono najbardziej liczące się firmy z branży automatyki przemysłowej, robotyki i oprogramowania, w tym: OMRON, B&R, Pepperl+Fuchs, Murrelektronik, Elmark Automatyka, igus, Turck, SIMEX, WAGO, Apator Control, BERNER, Bitner, EMT-Systems, RECTUS Polska, Pneumat System, Termo-Precyzja, BTH, GT85 Polska.

W programie konferencji zaplanowano takie tematy, jak: skalowalny system sterowania i zarządzania procesami dla optymalizacji produkcji, technologie czujników 4.0, niezawodność instalacji w kontekście czasów przestojów, zastosowanie produktów polimerowych w automatyzacji maszyn, urządzeń i produkcji, nowoczesne komponenty bezpieczeństwa maszyn, zasadność wykorzystania termowizji w automatyzacji, innowacyjne systemy kontrolno-pomiarowe w automatyce, sterowanie i monitoring pracy linii montażowych oraz wiele innych.

P2210335

Prelekcje uzupełnią dwa warsztaty praktyczne poświęcone rozwiązaniom sprzętowo-programowym w automatyzacji zakładów w duchu Przemysłu 4.0.

Lubelska konferencja poruszy kluczowe dla polskiego przemysłu tematy, przybliży szereg innowacyjnych rozwiązań technologicznych do zastosowania w praktyce przemysłowej i będzie okazją do bezpośredniego zapoznania się z najnowszymi trendami automatyki. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Będzie to już ponad 50-ta konferencja techniczna dla przemysłu organizowana przez Axon Media Group. Patronat honorowy nad wydarzeniem w Lublinie sprawuje: Prezydent Miasta Lublina, Krajowa Izba Gospodarcza i Puławski Park Naukowo-Technologiczny.

Rejestracja na konferencję na stronie: www.KonferencjeTechniczne.pl


Zobacz także

Międzynarodowych Targach Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji – Maintenance – IX edycja
Datalogic ogłasza wprowadzenie na rynek nowej generacji komputerów przemysłowych z serii Blackline™
„Ćwicz się w LEAN” -VII edycja eventu Innovations for Logistics Industry
Targi Modernlog 2018: Na drodze do Przemysłu 4.0
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Elmark oferuje wzmocnione i lekkie tablety przemysłowe
Międzynarodowych Targach Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji – Maintenance – IX edycja
Dachser testuje systemy autonomiczne w logistyce
Automatyzacja to niższe koszty działalności i skrócenie czasu produkcji
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA