2018-04-26 | Głos z rynku

Magazyn pełen przekąsek

FM Polska Sp. z o. o. – oddział FM Logistic, międzynarodowego operatora na rynku magazynowania, transportu i pakowania – podpisała umowę na obsługę w zakresie składowania i dystrybucji towarów do odbiorców w Polsce i za granicą z firmą Chipita Poland Sp. z o. o. Umowa będzie realizowana poprzez platformę logistyczną FM Logistic w Tomaszowie Mazowieckim.
Magazyn pełen przekąsek (Żródło: FM Logistic)

Podpisana umowa przewiduje wykonywanie operacji: recepcji, załadunków w przepływach pełno paletowych i składowania kilku tysięcy palet. By ułatwić ich realizację, ze względu na bliskość platformy logistycznej FM Logistic do fabryki Chipita Poland, magazyn FM Logistic dostosował swoje godziny otwarcia do rytmu fabryki Chipita, która pracuje w trybie 7/7 dni i 24/24 godziny.

Platforma logistyczna w Tomaszowie Mazowieckim, od chwili powstania była magazynem monoklienckim, pracującym na rzecz jednej z dużych sieci handlowych. Obecnie FM Logistic zdecydował się zaoferować usługi na tej platformie również innym klientom, tak by po kilku miesiącach przekształcić ją w obiekt multikliencki.

Chipita Poland Sp. z o. o. to producent i dystrybutor wielu marek rogalików, słonych przekąsek, ciastek i wyrobów cukierniczych, w tym najbardziej znanych 7DAYS czy Bake Rolls. Chipita powstała w Grecji w 1973 roku jako firma produkująca i sprzedająca słone przekąski. Od 1995 roku jest obecna również na rynkach 60 państw. Swoje produkty wytwarza w 16 zakładach zlokalizowanych w 10 krajach: Bułgarii, Portugalii, Egipcie, Polsce, Rumunii, Rosji, Arabii Saudyjskiej, Indiach, Turcji i Malezji. Biura handlowe firmy działają w 6 państwach: w Czechach, Niemczech, Węgrzech, Serbii, Słowacji i na Ukrainie.


Zobacz także

ID Logistics obsługuje sklep internetowy E. Leclerc we Francji
Konrad Danek wygrał X Ogólnopolską Olimpiadę Logistyczną
Rok 2018 jest dla DRABPOLU rokiem jubileuszowym
20 operatorów wózków poszukiwanych do pracy
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Koniunktura w Polsce sprzyja operatorom logistycznym
Dwa magazyny powiększą infrastrukturę FM Logistic
DB Schenker oferuje rozwiązania w druku 3D
Jak zmiany klimatu wpłyną na logistykę żywności?
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA