2017-11-15 | Głos z rynku

Targi pracy na Uniwersytecie Łódzkim

Dachser weźmie udział w targach pracy na Uniwersytecie Łódzkim, organizowanych przez uczelniane biuro karier. Studenci i absolwenci będą mogli spotkać się z przedstawicielami firmy 16 listopada na Wydziale Zarządzania UŁ.
Targi pracy na Uniwersytecie Łódzkim (Żródło: Dachser)
Osoby, które odwiedzą stoisko Dachser, będą mogły dowiedzieć się, co firma oferuje, jakim jest pracodawcą i jakie wartości jej przyświecają. Będzie to także dobra okazja, by poznać więcej szczegółów na temat tego, jak wygląda praca w branży logistycznej i czym zajmują się pracownicy w poszczególnych działach.

„Od dawna współpracujemy z Wydziałem Zarządzania Uniwestytetu Łódzkiego, dlatego nie mogło nas zabraknąć także podczas najnowszej edycji targów pracy. Ta uczelnia jest kuźnią wielu rzetelnych specjalistów i kadry zarządzającej firmami, zarówno w regionie łódzkim, jak i na terenie całej Polski. Chcielibyśmy pokazać studentom, że Dachser to firma, gdzie mogą liczyć na dalszy rozwój, spełnienie zawodowych ambicji, poszanowanie zasady równowagi między pracą i życiem prywatnym, a także atmosferę pełną życzliwości. Potwierdzeniem tej opinii są nagrody, przyznawane regularnie naszej firmie w konkursach dla pracodawców” –mówi Agnieszka Józwik, dyrektor personalny Dachser w Polsce.
 
źródło: Dachser

Zobacz także

DHL Parcel rozszerza współpracę z firmą Żabka Polska
Przedsiębiorcy mogą korzystać z Bazy Usług Rozwojowych
Zaledwie połowa firm wykorzystuje swój potencjał
ID Logistics podwaja wolumen obsłużonych centrów
REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Więcej na temat

Dachser z bezpośrednią linią ze Strykowa do Holandii
Dachser z czarterem do Szanghaju na szczyt sezonu
Milionowa inwestycja w rozbudowę centrum logistycznego
Dachser angażuje się kształcenie zawodowych kierowców
REKLAMA

Nasze czasopisma

TL 2016
mid logo2016
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów

REKLAMA