Przejdź do artykułu
Wyposażenie magazynów / Osprzęt i akcesoria do wózków widłowych

Gamber-Johnson LLC

Gamber-Johnson LLC

,

Tel. +48 698 613 427 / +48 22.307 81 12
gamberjohnson.com, Pawel.Karczewski@gamberjohnson.com


 MG 9550

Gamber-Johnson LLC, to amerykański producent systemów montażowych dla laptoptopów, tabletów, komputerów specjalizowanych, drukarek, skanerów i terminali przenośnych kodów kreskowych, klawiatur i innych akcesoriów używanych w rozwiązaniach mobilnych. Gamber-Johnson LLC jest globalnym partnerem producentów OEM komputerów o podwyższonej wytrzymałości / Rugged /, takich jak: Dell, Durabook, Getac, Panasonic, Samsung, Zebra, i jest szeroko obecny na rynkach bezpieczeństwa publicznego, użyteczności publicznej, telekomunikacji, transportu, logistyki i magazynowania, retail. Z 29 patentami i z wieloletnim doświatczeniem, dostarcza rozwiązania na całym świecie, które są zgodnie z motto firmy 3 x RRugged, Reliable, Responsive – czyli rozwiąznia wytrzymałe, niezawodne i responsywne do zastosowań w ekstremalnych środowiskach.

Portfolio Gamber-Johnson LLC jest bardzo szerokie i zawiera: uchwyty dla tabletów i komputerów dla wózków widłowych, systemy montażowe do pojazdów w tym dla pojazdów policji, pogotowia ratunkowego, wojska, i innych służb bezpieczeństwa publicznego, wytrzymałe uchwyty dla drukarek i skanerów kodów kreskowych, jak również inne systemy montażowe dla rozwiązań mobilnych i AV (Audio Video).

LinkedIn Cover International

Gamber-Johnson LLC jest równiez obecny w zastosowaniach specjalizowanych rozwiązań dla transpotu morskiego i rzecznego.

Obszary zastosowań rozwiązań Gamber-Johnson to szeroko rozumiana logistyka magazynowa i transport. W całym łańcuchu dostaw, gdzie wykorzystuje się sytemy klasy SCM, WMS, ERP, TSL, TMS.

Gamber-Johnson LLC powstał w 1954, ma siedzibę w stanie Wisconsin w USA. Obecnie to światowa korporacja z oddziałami na całym świecie. Firma eksportuje do ponad 46 krajów, logo firmy jest znane wszędzie tam gdzie zapewnienie niezawodności i zwiększenie funkcjonalnosci urządzeń mobilnych ma zasadnicze znaczenie. Ostatnio Gamber-Johnson rozszerzył swoją działalnośc o sytemy mocujące dla urządzeń AV, przejmując markę PM (Premier Mounts). Do portfolio należą także rozwiązania PMT (Precision Mounting Technologies) i Zirkona.

Jako pionier w dziedzinie innowacji projektowych, otrzymując liczne nagrody i wyróżnienia, Gamber-Johnson LLC od wielu lat jest preferowanym dostawcą w swojej dziedzinie. Za znaczący wkład w ważne gałęzie przemysłu w skali globalnej, Gamber-Johnson LLC otrzymał liczne wyróżnienia. Należą do nich: nagroda „E Star” Prezesa Departamentu Handlu USA, za wyniki w ekporcie, przyznana tylko 8 firmom w kraju w 2018 roku, uznając wybitny wkład w rozwój nowych technologii i wzrost eksportu w USA; nagroda gubernatora stanu Wisconsin za osiągnięcia w eksporcie, która honoruje pracę firmy na rzecz wspierania globalnej gospodarki stanu Wisconsin; nagroda Cygnus Innovation Award, potwierdzającą, że firma jest w czołówce firm nowych technologii, nagroda JP Leggett Innovator Award od Leggett & Platt, tytuł „Great Place to Work® – przyjazne miejsce pracy, przyznany przez Corporate Report Wisconsin. Gamber-Johnson otrzymał również specjalną nagrodę za wybitne relacje z klientami.

Logistyk Billboard Mobile Ad 350x350 min 2

 

 

Paweł Karczewski reprezentuje firmę Gamber-Johnson LLC w rejonie CEE i koordynuje jej działania w podległym obszarze z poziomu Polski w Warszawie.

GJ PMT Premier Mounts Zirkona Logos

Facebook | Twitter | LinkedIn | Instagram | YouTube

 

REKLAMA

Zapisz się do naszego newslettera

Nasze czasopisma

top logistyk 2020
mid 20202
Logo KAIZEN rgb
 

Aktualności

Biblioteka Tekstów